Vrste mašina

Marin

New member
Čitam raspravu o zx6r i rsv-u pa ajde tko zna neka napišite kojih sve vrsta motora ima i koje su njihove prednosti i nedostaci!
Moment,težina,širina,zvuk,itd...
 
sve neki gotovani.......





srki
MK Gvatemala Riders
 
Imas Rove i shatoRRase... :mrgreen:
 
Ako pratiš MotoPuls, i pogotovo Motoreviju, gdje stručnjaci detaljno i razumljivo objašnjavaju svaki segment moto-tehnologije sa svojim smislom i svim prednostima i manama, onda si nešto - ustvari, već puno - mogao naučiti... Jer to što si ti zatražio u nekoliko riječi je u biti cijela znanost, koju ljudi studiraju godinama i još ju ne kuže najbolje i do kraja... Zato, moraš biti ili puno precizniji ili dići lijenu guzicu i prelistati internet i tehničku literaturu, te tako doznati što te konkretno interesira. Jer ako se samo oblik gornje površine klipa može tumačiti u osnovnim crtama preko 3 stranice teksta i skica, onda za usporedbe cijelih motora i njihovih razlika trebaju tone papira i godine vremena...

Kako Srke reče; sve gotovani...

Budem ja isprintao sve, dao na uvez u tvrde korice sa kožom i posvetom, te ti poslao DHL-om... nek pukne škrtost! Samo mi javi adresu...
 
Oldtimer said:
Budem ja isprintao sve, dao na uvez u tvrde korice sa kožom i posvetom, te ti poslao DHL-om... nek pukne škrtost! Samo mi javi adresu...
Ljenčine d.o.o.
Crna Gora