vtr 1000 firestorm

tomee

New member
molim forumaše: taj motor za i protiv i što me najviše zanima 2m visine i 120 kg funkcionira ili ne :?:
 
BorisZ said:
Možda da ipak potražiš nešto veće.... :?:
daj predlog stvarno sam bez inspiracije .j... me sve to napališ se htio bi ajde kao skupiš lovu a ustvari malo :(
 
Za tvoju kategoriju bi jedan ZX-12 (ili nešto u toj klasi) bio idealan izbor...
Znam da se XX-evi i Hayabuse stare 4-5 godina mogu naći dosta povoljno jer nisu baš traženi motori, a mogu se jeb... brzo voziti... :D
 
malo sam pogledal na netu honda mi se čini nekak najbliže al moram priznat da nisam do sad gledal tu vrstu motora ali... 8)
 
JEBEN motor! Nisam fan oklopnih vozila no Firestorm je opasan. I još V2!!!! My kind of Bike!

2m-120kg = nisam baš siguran da bu štimalo. Ma kupi pa ak ne bude lako ga utopiš...meni naravno :D
 
Imam 190 cm i 120kg...i vozim SV1000S. Pod tom mojom kilažom svi motori izgledaju malo :mrgreen: :mrgreen: Al eto, čak mi je i ZX 10 bio dobar za vožnju, nije me smetalo kak izgledam na njemu. :mrgreen:
 
VTR je san snova.ali SP2,naravno.
jednog dana kad opljačkam banku (ili poštu),kupit ću ga u kešu.
naime,tako ću dobiti popust.
onda ću ga zakopat negdje i čekat izlazak iz bajbokane.
i imal bum najočuvaniji old tajmer u selu...
i bil bum sreeeeetaaaan. :banana: :banana: :party:

Preporuka: NI SLUČAJNO VTR,jer onda buš imo isti motor ko i ja,a znamo da faca može biti samo 1.
 
Ponosni sam vlasnik VTR-a i mogu ti reći da sam prezadovoljan s motociklom, zamjerku imam na mali tank (16l) što mi je pri malo žešćoj vožnji dovoljno za samo 150 km. Šta se tiče motora, okretni mom. je vrlo dobar, snaga niti prevelika, ali bome niti premala, sasvim dovoljna za pristojno natjeravanje. Ako si više gradski tip, onda ti VTR ne preporučam.