Vulkanizer u zg a da nije dc u preckom ni bracun

Spin

Well-known member
Bracun ne moze 21 gumu promijeniti a ducati corse treba cekati termin 10-15 dana.
Koga jos da nazovem da vidim moze li to kroz par 2 dana napraviti, prije nego rezerviram termin u dc?
 
Ozbiljno pitanje, zašto to ne obaviš sam? Znam da je jednostavnije odvest i gotovo, i ja tako radim, no bilo je slučajeva kada kažu 2-3 tjedna i onda jebiga, pred put... par sati u garaži i do kurca
 
Unikomerc
idem kod njih već godinama i sve super, dođem ostavim motor, odem na kavu i gotovo.
 
  • Like
Reactions: Spin
Moto Sekol popravlja samo Honde, ali gume mjenja na svim motorima. Skida kotač, ima montirku za gume, balansira i vrati kotač na motor.

091 51 1115
01 3484 511
 
  • Like
Reactions: Spin
Unikomerc
idem kod njih već godinama i sve super, dođem ostavim motor, odem na kavu i gotovo.
Na žalost imam loše iskustvo sa njima. Kod njih sam kupio nove gume 21 i 18 cola, Dunlop Enduro, da bi tip rekao da oni "ne montiraju motocross gume", razmišljam da li da vulkanizeru objašnjavam razliku između motocross i enduro guma ( i jedne i druge su sa čepovima), shvatim da nema smisla i odem u Savski gaj kod Raškaja i ovaj ih odmah namontira.
 
  • Sad
Reactions: Luke
Unikomerc
idem kod njih već godinama i sve super, dođem ostavim motor, odem na kavu i gotovo.
Na žalost imam loše iskustvo sa njima. Kod njih sam kupio nove gume 21 i 18 cola, Dunlop Enduro, da bi tip rekao da oni "ne montiraju motocross gume", razmišljam da li da vulkanizeru objašnjavam razliku između motocross i enduro guma ( i jedne i druge su sa čepovima), shvatim da nema smisla i odem u Savski gaj kod Raškaja i ovaj ih odmah namontira.
Također, išao sa 2 Enduro motora tamo, kupio Dunlop Trailsmart i Trailmax i svaki put problemi, 4h demontaža i montaža + ne mogu balansirati.

@ Luke: Viktor Moto možda?
Mijenjao na Hondi obje tamo, zadovoljan, vidjeti ćemo uskoro Husaberga..