vxr 200

damarko said:
a tebe je zasmetalo STO u ovoj temi da si se ovako konstruktivno pridruzio ?

nisam pobornik nabrijavanja skutera, ili opcenitno masina, ali niti ovakvih postova...

Koji je smisao toga da u skuter nabacaš soma eura(600eura kit pa još prijenos,karb i ostale pizdarije)?
Pazi išao bude 10-15 više vuuuuuu.
U današnje vrijeme sigurno ima pametnijih stvari na koje bi potrošio te novce....
 
puno vise stvari na svijetu nema smisla, ovo oko skutera jos i prolazi u granicama zdravog razuma
 
+marek+ said:
Koji je smisao toga da u skuter nabacaš soma eura(600eura kit pa još prijenos,karb i ostale pizdarije)?
Pazi išao bude 10-15 više vuuuuuu.
U današnje vrijeme sigurno ima pametnijih stvari na koje bi potrošio te novce....

koji je smisao toga ? otprilike kao i smisao toga da 2 ljudi zivi u vili od 1000 kvadrata... imaju, mogu, zele...nista vise, isto tako i ovo

ja, ti, i netko drugi bi potrosio te novce na nesto 10-o, on na skuter, jer ima, zeli, moze...iz tog razloga ga netreba nazvati glupom osobom.

ja bi radije prodao taj, dodao lovu, kupio jaci, ali to sam ja..

decko je otvorio temu da pita, mi smo tu da mu odgovorimo (koliko tko zna, sebe ne ubrajam), ili ne odgovorimo, a ne da zaspamamo temu..

nisam mislio nista lose svojim postom prije, samo sam ti htio reci da ti nije trebao..eto

EOD



biker4life said:
nemojte skretati raspravu
ima li smisla ili nema neka procijeni onaj tko daje lovu - on najbolje zna što želi i može (iako se slazem da je tuning rupa bez dna)
svatko ima svoju računicu
a ako tko ima kakav savjet i sl. neka ga napise, ako neka ni ne komentira gluposti :wink:


rispekt biker ;)