VZ 800

Dr. Iggy

New member
Možda nije tema za ovu rubriku al neznam di da pitam. Kolika je neka realna cijena za Maraudera VZ 800 ,kraj 97 godine. S obzirom na to da je u mašini promjenjeno sve : lanci,ležajevi,semeringi, klipnjače i ostale sitnice koje idu uz to. I motor je stajo od 2002 g. sve do sad dok ga nisam složio, a inače izvana je u odličnm stanju. Eto ,pa koliko to vrijedi novaca (nije regan)!?
 
Evo za nekakvu orijentaciju:
- u rujnu sam prodao svoj Marauder 2000.godina, registriran godinu dana, s 22 500 km, brdom dodatne opreme (oko 10 000kn) za 5300 eura. Več sam našao drugi motor, pa mi se žurilo i spustio sam kupcu sa 5500 eura.
Trebalo napraviti servis (800 kn) i promijeniti lanac/lančanike (1500 kn).

Ne znam što da ti kažem, ali čini mi se da negdje oko 3500 eura, ali to je moje subjektivno mišljenje.

Važno je koliko tvoj motor vrijedi kupcu , a ne tebi.

Sretno s prodajom  (y)
 
kaj prodajes...?

...ja sam zainteresiran, a ne bi bilo odbro da kazem koliko meni vrijedi taj motor... recimo da imam jednog, i taj ce duuugo ostati tu...
:mrgreen:
 
Bit će za prodaju kroz nekih mjesec dana pa ako češ biti još uvijek zainteresiran možeš mi se javiti preko e-maila.
Taj motor sam ti ja kupio od prijatelja, ostao je bez ulja i mislio sam ga ostaviti sebi i tako sam ga i složio kao za sebe (nova radilica ,ležajevi,lanci i ostalo). A pošto nisam sad u situaciji imat i motor i auto nešto moram prodat, a auto mi treba zbog djece. Eto pa ako češ bit zainteresiran javi se iza nove godine.