VŽ madafaka rajderi

2High

New member
Varazdin.jpg

Evo pošto sam novi u ovom svijetu na dva kotača (s puno kubika)...  vidim da ima gro tema za dogovore za različite đireve ekipe iz različitih dijelova CRO, a za VŽ ekipu niš.... znam da je bila tema nekad davno, al to ošlo u zaborav, jer kolko listam... na prvih 15ak stranica se ne pojavljuje... dakle history opaki...

...pošto se volim okolo navažat, a uvijek je bolje dok ima više ekipe, reko da otvorim temu da vidim dal ima još neko zainteresiran za isti vid druženja... pa da se ne vozim solo okolo ko pes... :D

odma da velim, da kulturna vožnja, ono ganjanja z 200 po ravnici i zavoju me ne interesira, iako se ne smatram starim, neg spadam u mladiće, al meni se još živi, nebih da mi po groblju hodaju... :021: (y)


...pa slobodno se javite, da se upoznamo, popijemo koju, malo se prepeljamo po okolici i gradu i bomba... (y) (y) (y)
 
Di si bil prošle godine kad sam još imal motor :D
 
Pratim, ali mi šibni i sms kad ideš. Jučer je bilo odlično vrijeme, ali sam već bil s familijom na izletu.
 
Neko za lagani đir do Ormoža? Okupljanje na OMVu kod Supernove oko 15:30 pa se zaletimo... napominjem da bu ovo kratki đir, jer jebiga, na posel je treba iti... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
dojdemo tam, eventualno neka kafica i vrnemo se nazaj kroz Trnovec z međimurske strane... :D

Ak ko treba moj kontakt... 098/550-606 (y)
 
Evo dve fotkice... zrezano iz helmet cama pa nije baš neka sreća... jer sam pozabil exposure correction smanjit pa su malo blede slike... al da se vidi da se družimo... makar smo se spojili na pol puta bi se reklo... brži dečki (ovi desno na sliki) su došli iz Krapine, a ovi dva levo (kravice) z Bedexa s blagoslova motori... mjesto sastanka Sv. Križ Začretje, pa doma prek Veternice, Lepoglave, Ivanca...






...uglavom ono... ko što rekoh... bitno je druženje... ak je neko brži ide napred, pa pričeka nas amatere(dok se ne ubrzamo, svaki kilometar smo sve brži :D)... hahaha... :D :021:
 
Kaj imaš i filmić dok smo kretali? Daj da vidim kak to izgleda.


Kaj se tiče vožnje, sve znaš.
 
haha... imam filmić... ravno 20 sekundi traje... di nismo niti genuli z benge.... prokleta memorijska... moram nabaviti pravu stvar, ovo je niškoristi... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
jel ide netko sutra, neka voznja? ja planiram Novi Marof, pa preko Trakoscana do Kumrovca. poslije doma do Karlovca. netko zainteresiran za voznju do Kumrovca? cuga?
 
Oko kolko? Ja bi morti dio puta isel...meni odrediste Pila ispod Sljemena...tam su brdske utrke pa vrijedi pogledat malo i cetverokotacna tandrkala...a i nekakvi motori buju se trkali...

Moremo se najti u VŽ...al ti je meni plan to ujutro...
 
a meni plan poslije ručka. ako se vrijeme ne pokvari do tada. onda neki drugi put.
 
kuscha said:
Sreli smo se kod Trakoščana i poslije u Tuheljskim toplicama.
ajde super. ako na mene misliš. vas je bilo dvoje na motoru?
 
Ako si imao malu plavu torbu otraga onda da, ja na plavoj XT660X a kolega sa curom na crnoj CBF600.
 
Tako je, zelena je bila.Mogli bi se dogovoriti za slijedecu voznju ali tek krajem mjeseca kad dojdem doma!