Wanted spare parts 4 Huso...šmrc,šmrc

Status
Not open for further replies.

lone-wolf

Active member
:kuca: Molim Vas treba mi osovina zadnjeg točka ( kotača nee ) ili glavčina zadnjeg točka ili cijeli točak za husaberga, paše i od KTM-a, 18" . :strumph:
Želim kupiti pa molim ponude s cijenom.

 
Pa zar ne možeš napraviti osovinu ... ?  :misli:
 
pa imaš osovina u svakom KTM shopu  (y)

nadam se da na ovo misliš

http://ktm.com/index.php?id=248&powerpartID=160&isotype=0

AXLE REDUCTION KIT SXS03540400      229kn
 
Vince said:
pa imaš osovina u svakom KTM shopu  (y)

nadam se da na ovo misliš

http://ktm.com/index.php?id=248&powerpartID=160&isotype=0

AXLE REDUCTION KIT SXS03540400      229kn

Nadam se da ne misli jer to nije osovina  :mrgreen:
 
vickodu said:
Nadam se da ne misli jer to nije osovina  :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:
a jesam glup  :mrgreen:
ja sam shvatio(ni sam neznam kak  :misli: )da s tim kitom dobiješ i osovinu (tj. 50309081200 and nut 50309082100)
sorry  :wink:

 
strasilo said:
Pa zar ne možeš napraviti osovinu ... ?  :misli:
Ne, ne mogu malo je komplicirano. Na kraju osovine imaš zaliveno za lanac španat.  :jesus:
 
Ako si u ožegi, a piše da jesi, onda ti tamo u Babinom viru postoji jedna mala firma pod nazivom MMS ... tamo sam vidio da se prodaju i servisiraju te krame od KTM-ova .... a vidio sam da ima i popriličan broj kojekakvih dijelova.... probaj nazvati ...  (y)

A s druge strane opet, nema toga što se ne može napraviti ako ima dovoljno volje i želje.... :)
 
strasilo said:
Ako si u ožegi, a piše da jesi, onda ti tamo u Babinom viru postoji jedna mala firma pod nazivom MMS ... tamo sam vidio da se prodaju i servisiraju te krame od KTM-ova .... a vidio sam da ima i popriličan broj kojekakvih dijelova.... probaj nazvati ...  (y)

A s druge strane opet, nema toga što se ne može napraviti ako ima dovoljno volje i želje.... :)

sta će zvat, pa svako dan se maltene vidimo.... :mrgreen:
 
strasilo said:
Pa šta onda uopće otvara ovakvu temu ....  :LOL:
Kakav mudrac, i to izraziti. A kad ti mudruješ na forumu pod motom uradi sam onda je to nešt drugo.  :blahblah: Upoznaj materiju pa me hračkaj.
Joj straš bog te poživinčio, nemoj biti tak strog prema nama običnoj raji.  :nasilni: Ima razloga zašto je tema otvorena, malo razumjevanja prema drgačijem mišljenju.
 
strasilo said:
Ako si u ožegi, a piše da jesi, onda ti tamo u Babinom viru postoji jedna mala firma pod nazivom MMS ... tamo sam vidio da se prodaju i servisiraju te krame od KTM-ova .... a vidio sam da ima i popriličan broj kojekakvih dijelova.... probaj nazvati ...  (y)

A s druge strane opet, nema toga što se ne može napraviti ako ima dovoljno volje i želje.... :)
Btw, ko vozi KTM mi smo si maltene kućni prijatelji (skoro i kumovi)  :LOL:. Kad se popodne vidimo u gradu ni ne pozdravimo se. Kažemo si sve dopodne na servisu.  :LOL:
 
ja sam naručivao nešto odavde, 30-tak dana i dolazi na vrata...

http://www.ktmtwins.com/index.html
 
lone-wolf said:
Kakav mudrac, i to izraziti. A kad ti mudruješ na forumu pod motom uradi sam onda je to nešt drugo.  :blahblah: Upoznaj materiju pa me hračkaj.
Joj straš bog te poživinčio, nemoj biti tak strog prema nama običnoj raji.  :nasilni: Ima razloga zašto je tema otvorena, malo razumjevanja prema drgačijem mišljenju.

Ja kad mudrujem onda i kažem nešto, a ne odem bez odgovora...  :jesus:

No kako god bilo, još uvijek nisam pao na tako niske grane da se zajebavam sa KTM-om ...  :jesus: (bar dok ne skupim para za jedan...  :LOL: )
 
strasilo said:
Ja kad mudrujem onda i kažem nešto, a ne odem bez odgovora...  :jesus:

No kako god bilo, još uvijek nisam pao na tako niske grane da se zajebavam sa KTM-om ...  :jesus: (bar dok ne skupim para za jedan...  :LOL: )
Ti si strašan ak ne i prestrašan. Moj grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh Vaša prestrašnosti.
 
lone-wolf said:
Ti si strašan ak ne i prestrašan. Moj grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh Vaša prestrašnosti.

grijeh se da isprati samo uz pivo ...  :jesus:  :LOL:
 
lone-wolf said:
Btw, ko vozi KTM mi smo si maltene kućni prijatelji (skoro i kumovi)  :LOL:. Kad se popodne vidimo u gradu ni ne pozdravimo se. Kažemo si sve dopodne na servisu.  :LOL:
oda si zaslužio bann po svim osnovama  :ujaja:
 
lone-wolf said:
Btw, ko vozi KTM mi smo si maltene kućni prijatelji (skoro i kumovi)  :LOL:. Kad se popodne vidimo u gradu ni ne pozdravimo se. Kažemo si sve dopodne na servisu.  :LOL:
:LOL: :LOL: :LOL: et sam da te podsjetim danas su ti ostale gume u servisu  :jesus: :jesus: :jesus:
ne dolazi popodne.............. :jesus:
 
Status
Not open for further replies.