WINTER PARTY MOTO KLUBA MY WAY OSIJEK, 29.01.2011

Added to Calendar: 29-01-11

...eto ekipu složili ,spavanje dogovorili, taktiku razrađujemo...no moto je "...čim čim prije tim tim bolje krenuti..."  se vidjamo..!!!!  :letim: :letim: :letim:
 
darkofj said:
Auto ??? :misli: :misli: :LOL: :LOL:
Hebiga Darkec,čekam da stigne nova pila.
XJR je još uvijek u garaži(zglancan)čeka prodaju i možda ga ispeljam ali ko bu ga onda
opet zbigecal po ovoj zimi?  :misli:
 
šina69 said:
Hebiga Darkec,čekam da stigne nova pila.
XJR je još uvijek u garaži(zglancan)čeka prodaju i možda ga ispeljam ali ko bu ga onda
opet zbigecal po ovoj zimi?  :misli:
tko... pa ti.... :misli: :LOL:
 
sonny said:
   A hostel Tufna 100,00kn noć? :misli: :misli:   Još lakše za pronaći, isto na 2-3km od dvorane...... :wink:

a tko zeli moze i tamo......mi sa prehranom radimo vec duze vrijeme.....samo iz tog razloga......nikome ne uvjetujemo gdje ce tko spavati.....duznost nam je da osiguramo smjestaj za goste po dobroj cijeni.......razmisljali smo i o hotelu osijek, ali....... :)
 
ADAM said:
Ići će nas 7-8 s kombijem...koje budu to pare  :mrgreen: :mrgreen:

..konačan odgovor ...9 nas ide...!!!  :cbanana: :cbanana: :cbanana: :jiggie: :ples: :jiggie:
 
 

          .....očekujte i nas oko 22h............jbg, subota je kupamo se pa ne možemo ranije :mrgreen:....
 
dado_orao said:
..konačan odgovor ...9 nas ide...!!!  :cbanana: :cbanana: :cbanana: :jiggie: :ples: :jiggie:



                    A nas je četverooooo v  :jesus:    VIDIIIIMOOOOOO SEEEEE !!!
 
jedna_teta said:
                    A nas je četverooooo v  :jesus:    VIDIIIIMOOOOOO SEEEEE !!!

O jeee,teta,se vidimo  (y)
 
stiže mk cvelf gunja. (y)
 
ovo je lijepo vidjeti da ce nas biti odasvuda.......imamo najavljene goste iz italije, slovenije, srbije i bih.....naravno i iz raznih krajeva lijepe nase.....evo programa jos jednom....dakle, okupljanje je predvideno za cca 20:00 sati.......na ulazu Vas ceka domaca rakija i tamburasi......kad se oni umore krece rock band "red rocks"....(valjda sam dobro napisao  :misli:).....poslije njih ide izbor za MISS MOTORI 2011......onda ide drugi rock band......u izmjenama bandova udaraju tamburasi.....i naravno nezaobilazni GRAH.....muktakis naravno......cuga i grill po super cijenama.......DOBRO DOSLI!!!!!!!!!!!!!!!!! (y)
 
Da se pridružimo najavama dolazaka! I MK Vilenjaci se pridružuju spektaklu! Osobno sam spriječen, ali ima još ludih Vilenjaka da me zamjene!  (y)
 
dado_orao said:
..konačan odgovor ...9 nas ide...!!!  :cbanana: :cbanana: :cbanana: :jiggie: :ples: :jiggie:

Pih.  :mrgreen:

Nas dolazi 14 i još nas čeka 5 članova iz OS.  :LOL:
Ne samo da nas ima za veliki nogomet nego imamo i rezerve.  :jesus:
 
(y) Osobno ne komentiram party-e ali velika količina ljudi, velika količina moto klubova što iz osijeka što iz daljine, vrijeme oko 21 h oko -1 a u 2 u noći -6, cesta suha skoro idealna za vožnju!!!!!!!!! ALI pred ulazom samo 3 motora iz osijeka i naša 2, a kada smo krenuli doma jedan iz BM i 2 naša!!!!!!! :palacdolje:
Dali je to postalo vrijeme ljetnih bikera?????? :x