WR 125 R/X

bocojaki

Well-known member
Kakva su iskustva s ovim motorom.
Kcer se nabrusila bas na ovo jer prije par godina imao sam xtx-a i to je njoj bio super motor.
E sad to bi bio prvi motor nakon sto je probala skuter( people 200), kaze skuter je dosadan....
Ako neko posjeduje ovaj motor molio bi za misljenje...

Hmmm i da, jel moze taj motoric odvesti covijeka od 90 kila malo u sumu  :misli:

Kimco s istom snagom ide zadovoljavajuce pa sam mislio da ni ovoj yamahahici ja nebi bio problem.
 
R je za šumicu,  a X za cestu,  ali to si već zna.  E sad za šumicu... Može,  zašto ne. Eno ti naš Žbirac na Hondi od 125 čuda čini,  ali bez provale adrenalina. Usudija bi se reć da je wr kudikamo sposobniji motor za šumicu. Onaj XT 125 je bolji od te Hondice,  a kamoli wr. Nije ni cifra neka. Ne moram napominjat kako bi wr250r bija pun pogodak i puna šaka brade.

©

 
cosmic said:
R je za šumicu,  a X za cestu,  ali to si već zna.  E sad za šumicu... Može,  zašto ne. Eno ti naš Žbirac na Hondi od 125 čuda čini,  ali bez provale adrenalina. Usudija bi se reć da je wr kudikamo sposobniji motor za šumicu. Onaj XT 125 je bolji od te Hondice,  a kamoli wr. Nije ni cifra neka. Ne moram napominjat kako bi wr250r bija pun pogodak i puna šaka brade.

©

Uh 250 bi bio bas za mene ali kosta duplo i pre jako je to za kcer koja nema iskustva osim na Krmku.

Imao exc 450, prodao jer nemam vremena. Zao mi ko psu al sta da radim...
Ovo bi mala vozila a i ja bi se ogrebao za neku voznju....

Sta trosi takav motor?
Vidim da na papiru komponente ovijesa zvuce dobro.
Jel ima kakvih bolesti ili kvarova ( normalna upotreba nista ekstremno )?
 
troši ko upaljač, ne kvari se, samo deri, za skupljat iskustvo odličan  (y)
 
Onda se nema tu šta više razmišljati.
Mala nek sad ide baki i dedi reć da treba novaca za fakultet  :LOL: a ja cu dodat ostatak  :mrgreen: