WSBK 2011

Mocippaldi

Well-known member
Ajmo malo dok sezona nije pocela da tracamo  :mrgreen:

Evo sta Batta prica nek zabaroljupci prevedu (ja sam vec citao prevod na Olanski)  8)

http://www.motosprint.it/sbk/superbike/2010/11/26-3661/Francesco+Batta%3A+il+2011+sar%C3%A0+difficilissimo
 
TVRTKO said:
Jel možeš pokušat prevest sa olandskog na naški.  :D

Zna Joke zabarski a interwiew idje njemu u korist  :LOL:
 
Mocippaldi said:
Zna Joke zabarski a interwiew idje njemu u korist  :LOL:
Ovaj put si bio brži od njega ali oglasiće se Joke ujutro spektakularno  (y)
 
Evo sažetka:
Batta traži promjene pravila i prilagodbu WSBK prvenstva trenutnoj globalnoj financijskoj situaciji u svijetu.
Ljuti se na FIM-u što je najprije nabrzaka homologirala zupčasti prijenos kod Aprilije, a potom ga zabranila za slijedeću sezonu.
Ljuti se što nitko ne kontrolira motore jesu li po pravilima, i traži strožu kontrolu i pravila.

Ukratko najvažnije iz članka!
 
papillon said:
Ovaj put si bio brži od njega ali oglasiće se Joke ujutro spektakularno  (y)

Odjeba san ovaj forum  :mrgreen:

Ali ništa nepoznato nije objavljeno u tekstu, osim što bi dodao na kirbijev prevod da se žali na konstantni pad ulaganja u SBK, na činjenicu da je Ducati otišao "izvlačeći" se na pravilnik, a u biti je štednja razlog, itd.

Evo još malo informacija iz prve ruke(engleski valjda razumite), iz interviewa Colina Edwardsa na Superbikeplanet siteu (Q=question, A=answer)

Q In the middle of the season, there was a lot of innuendo about you and Ducati World Superbike. Was there ever anything there?

A Yeah, there was. They had pretty much given me the facts. I flew over just before Germany, Sachsenring race. I flew over a day early and went to Bologna and had a meeting with the guys. Pretty much, we were, I would say, in the ballpark. Pretty much agreed on most things. Nothing was signed, we just kind of ... I am my own manager, so it was pretty easy to sit there. They felt me out, I felt them out. Pretty quickly agreed on a bunch of numbers, term of contract and that kind of stuff. Nothing written down on paper, but just kind of, hey. They had said, "We don't know if we're staying." They told me up front, "Don't count on us. We might not stay. We would like to stay. If we do stay, we want you."

With Valentino coming over, that's going to be a big pull out of a lot of their resources, but at the same time, they were still, at that time, full forward about staying in Superbike. But they needed some rules tinkered around with. Obviously that fell through, and they just said, "Screw it. We're not going to race in a series that we can't win."

Q How do you feel about World Superbike with no Ducati in it?

A I'm not real sure about that. Not real sure if that's ... I don't know, man. You got everybody who's ... Nobody has any money. It sucks. Nobody has any money. It's crazy. And at the same time, when you've got known ... You've got good riders, let's say, offering to come ride MotoGP basically for free. Which is f*cking retarded, to put it bluntly. It's these dillweeds that are kind of screwing up things for others, because they're ... nobody really has a lot of money, and when they think they can get an equal or a little bit lesser caliber rider, "Maybe he'll come around this year, but well, we don't have to pay anything for him. Great! Sign him up!"
 
jedimaster said:
na nečiju žalost...opet će se desiti Aprilia  :mrgreen:

Aprilia je pjađo, a pjađo je u HR na nekom čudnom putu, bar što se ovih nedemantiranih komentara tiče, tako da me to osobno nema što žalostiti
 
http://www.motori.hr/cgi-bin/komentari.rr?id=4487
 
A  šta san vam reka - Joke uleti i odleti  :wink:
 
joke said:
Aprilia je pjađo, a pjađo je u HR na nekom čudnom putu, bar što se ovih nedemantiranih komentara tiče, tako da me to osobno nema što žalostiti
   
http://www.motori.hr/cgi-bin/komentari.rr?id=4487

iako ovaj tvoj post apsolutno nema veze sa onim što sam ja napisao vidio sam to , interesantan info...vidjet ćemo , ne vjerujem ali opet nikad se nezna...gdje ima  dima ima i vatre!
 
jedimaster said:
iako ovaj tvoj post apsolutno nema veze sa onim što sam ja napisao vidio sam to , interesantan info...vidjet ćemo , ne vjerujem ali opet nikad se nezna...gdje ima  dima ima i vatre!

Želim reči da me ne zanima svjetski poredak, več stanje koje me se direktno tiče.
 
joke said:
Ti si zvao na dernek, što se sad izmotavaš. :mrgreen:

:mrgreen:

aaaa...šta jest jest  (y) nego daj ti radije nešto o slijedećoj SBK sezoni...zabrinut sam kad stavljaš onakve postove  :mrgreen:
 
   
Moci kao najveći fan Yamahe na ovom Aprilia forumu volio bih čut tvoje mišljenje o novim dečkima u Yamahi tj. konkretno Eugene Laverty? Nije zajebancija več ozbiljno. Nekak mi se taj čovek dopada dok mi Melandri djeluje da je psihički u k.....cu .  :misli:
 
Evo ti malo štiva upravo o toj "problematici"

http://www.crash.net/world+superbikes/news/165357/1/laverty_weve_made_the_bike_mine.html
 
To sam sve čital pa zato i pitam za Lavertya. S obzirom da je prešao sa CBR-a 600 momak od kak je prvi put sjeo na R-1 juri ko lud i kao da nema problema sa raznim prilagodbama . (y) Crutchlov je imao dosta problema s navikavanjem na R-1 i na kraju sezone je izjavio da mu i nije bila baš nešto dok za R-6 navodi da mu je to najbolji motor .
 
Kit said:
To sam sve čital pa zato i pitam za Lavertya. S obzirom da je prešao sa CBR-a 600 momak od kak je prvi put sjeo na R-1 juri ko lud i kao da nema problema sa raznim prilagodbama . (y) Crutchlov je imao dosta problema s navikavanjem na R-1 i na kraju sezone je izjavio da mu i nije bila baš nešto dok za R-6 navodi da mu je to najbolji motor .

..onda nek se vrati na R6 , očigledno da za drugo ni nije  :LOL:
 
Mene više od osoba fascinira činjenica da R1 2010 ima 15KS više od R1 2009.
Neče valjda ova u 2011 opet toliko napred u konjima, i nazad u poredku  :mrgreen: