WSBK 2019

Status
Not open for further replies.
Bas me zanima, da li ce se uspjet plasirati u prve redove.
Ocito je da su se potrudili napraviti od fireblade beskompromisan sportski motor, kao sto ostali rade vec godinama.
U pravilu, nisu puno ni zakasnili, taman je sada elektronika zrela za sigurnu voznju takvih zivotinja.
Tako da mozemo i mi losiji vozaci vozit iljadu, ne samo gastajbarter, koji sa ninjom dvaneskom, na kolhenu pri 150 kmh, drifta.
 
eto pocela sezona..test Jerez..kisa pa se rezultati nemogu bas uzet za ozbiljno..Bautista prvi pad sa novom Hondom, dobar pocetak :mrgreen:
 
pa početak je za novu hondu dobar budući da je haslam na kraju dana na njoj bio prvi

haslam_wet_jerez_honda.jpeg
 
Po.ovom vremenu to bas nista ne znači i još ni ne hvataju vremena nego.isprobavaju setup

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
moglo bi se dosta vas jazavaca iznenadit što se tiče te honde

motor je slagan za trke, bezkompromisno

naravno da će se nešto pitat i vozače ali po onome što sam vidio honda konačno ima konkurentan paket
 
Honda ima motogp stroj upakiran u wsbk stroj. Za razliku od ostalih(osim ducatia naravno)

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
piljun said:
Honda ima motogp stroj upakiran u wsbk stroj. Za razliku od ostalih(osim ducatia naravno)

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

tako je, vidi se na svemu, pa gornji trokut je maltene identičan

ali misliš li da kawa nije? LOL pa oni se nigdje ozbiljnije ne natječu samo da bi mogli sve novce i razvoj u taj wsbk ugurat, ta desetka je raketa jbt... zato i jesu tu di jesu jer su sve karte stavili na sbk
 
Status
Not open for further replies.