WSBK 2020

Mozes si samo mislit koliko im je ovo svima zajedno zgoditak zivota kada se ni za taj militrenutak koliko treba za sliku napravit i uz sve photoshope i AI svijeta niti jedan od njih nije uspio namjestit ni da izgleda bar suzdrzano, ako ne vec i lazno sretno.

🤔🤣🤓

Da ima negdje neka UDBA arhiva kladim se u marednu za cijeli forum da je na brodu za GP Nejked Ajlenda bilo radosnijih lica

😎

Ova prica je jednostavno osudjena na cisti uspjeh.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Kad si vec spomenuo... na SBK stranici su stavili sliku gdje je sretan i smije se. Onda otvorim Barni i vidim Tito kao da je nakon opakog tuluma izasao uz kauciju, nista bolji Barnabo a Ciabatti je barem uredan i obrijan.😄
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Abraham bi im bio jeftiniji.🤣🤣🤣

Ne kontam.njihovu politiku niti razmisljanje. Imas momcad iz druge lige u wsbk , umjesto da trazis mlade lavove kojih je na tisuce ti dovedes covjeka iz mgp koji nije u 6 godina skoro bio među top 10.

Zato ja vjerojatno nilad necu imat wsbk momčad 🤣
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Evo jedne moje teorije...:mrgreen: Nekad su postojale dvije klase, MotoGP i WSBK na koje su vozači ciljano pripremali cijelu karijeru. Pod time mislim da im put do tog vrha nije bio isti, jedni su išli na 125, 250, kasnije Moto2, 3... a drugi na SSTK, SSP... Naravno da nije pravilo i da, malo je glupo napisano ali kuži se na šta mislim. Rejting MotoGP klase je oduvijek bio puno viši, i skuplji naravno, ali brijem da današnji klinci trkači to gledaju još rigoroznije u smislu da je WSBK nekome tko cilja na MotoGP samo kazna. Kad si već u WSBK onda tražiš tvornički tim, privatni su kazna od kazne i samo i isključivo odskočna daska. Ona valjda ti vlasnici ne mogu dobiti mlade vozače koje bi vezali ugovorom jer niti njihovi manageri ne pristaju a s druge strane imaš sponzore koji također danas više neće čekati nekoliko godina da ti možda napraviš trkača. U toj varijanti im se više isplati uzeti gotovog čovjeka iz MotoGP i probati mu usaditi malo samopouzdanja, s obzirom da je ipak uzeo "otpad" koji tamo nitko ne želi a to bi svima utjecalo na psihu, pogotovo tim ego manijacima. Tehniku i iskustvo imaju.

Kad sam već spomenuo sponzore, jako bi me zanimao odnos cijena kad sponzoriraš nekoga tko će vjerojatno biti među prva tri u odnosu na nekog tko se bori za bodove. Npr. BMW. Tko bi i zašto sponzorirao BMW SBK tim kad tako jaki brand ne može prismrdit vrhu već godinama?
 
A onda im.je razmisljanje totalno blesavo. Ili ocu u mgp ili nista .

Vidicemo.bmw.ove godine , mozda je vdm nesto i zapisao kad je odlazio iz yamahe 🤣
 
A onda im.je razmisljanje totalno blesavo. Ili ocu u mgp ili nista .

Vidicemo.bmw.ove godine , mozda je vdm nesto i zapisao kad je odlazio iz yamahe 🤣

To je samo moje filozofiranje, moguce da sam potpuno u krivu.
 
  • Like
Reactions: error
Ma ja mislim da ste otisli u skroz drugom smjeru. Barem sto se JBT tice.

Barnabo nije naivan i vidi i sam kako se muce svi protiv Edvarda za GP Nejked Ajlend, ukljucujuci i njegove SKOJevce. Prilika da ima GP prvaka (Moto2), MotoGP ex. vozaca i jos za to dobije novce, ne kuca svaki dan na vrata. Druga opcija mu je da umjesto svega toga, jos sam mora iskrcat novac nekom proleteru koji eventualno umjesto 9. ili 10. mjesta moze povuc skroz do 7. Racunica vrlo jasna.

I samo da podsjetim na JBT salo: FLASH D'OR SL Company Profile | BARCELONA, Spain | Competitors, Financials & Contacts - Dun & Bradstreet (dnb.com)
 
Da se Bolci i Glava malo sjete dana kad su uzdignute glave odali :mrgreen:

 
Jedan je od rijetkih seronja koje ponekad pratim i znam sva kretanja i imovinu u garaži. :mrgreen: Trenutno najčešće trkelja sonim Ducati električnim biciklom i promovira svoj motor.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi