WSBK 2020

Prvu utrku ovog vikenda nisam našao niti na jednom streamu. Nije da sam ih baš ažurirao zadnjih par godina ali... :mrgreen: MotoGP ima svuda, vjerojatno slijedeću sezonu uzmem pretplatu za WSBK.
 
Nekako mi ovaj Rinaldi na polovnom Dukcu bolje izgleda neg factory boys :unsure:
 
Jel ima ko kakav link za stream na engleskom , ovaj na mojem propričal francuski ...
 
Ove godine barem postoji realna šansa da Volcika uzme naslov u proizvođačima.

Još ako je Rinaldi pokaže kao potencijal I za više staza, konačno da u SBK se profilirala neki konkretni vozač.

GoEleven DUCATI pobjede u SBK vraćaju uspomene na Maxa :love::love:
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
VdM poludia,kad mu je kosooki yakuza upa u idealnu putanju na kvalama....i od njega nikad nista.
jeli melandri jos sa onom bedevijom?!
 
Dobra 2. trka! Čudo od kombinacija i količine pitanja koje su imali svaki neke svoje 😳

Davies bi slobodno mogao uzeti ulogu Rinaldijevog managera 🤣😁
 
Nije bila utrka Live a mrsko mi bilo cekat snimku :mad: Sad cekam BSB da prikazu snimke :)
 
Ducati ce prvak kad majmunu paksu zaraste :mrgreen: mogu izbacit motor od milijun kad nemaju vozaca jos od Foggya a ni visak kubika 😂
 
  • Like
Reactions: gastajbarter
Ducati ce prvak kad majmunu paksu zaraste :mrgreen: mogu izbacit motor od milijun kad nemaju vozaca jos od Foggya a ni visak kubika 😂
Šta ni Baylissa ne priznaš za dobrog vozača?!?! :oops:

Ako si već skartao ostale koji su bili prvaci u međuvremenu na desmoVW...