WSBK 2020

Meni su boje starih yamaha top... :)

Ne volim yamahu al ova mi je top :D
05CB5094-A4F5-438A-A9AC-ED238344A54D.jpeg
 
Ljubicasto i rozo ne pristaje stavit čak ni na skuter.
Eventualno.biciklio onaj sa resicama na volanu
 
Znam da si mlad ali ovo definitivno nisu stare boje.:mrgreen: Zapravo su najbolje Yamahine ikad i još vidim Hagu na njoj.

je neka razlika... :mrgreen:ova boja sto sam ja stavio Hagina s R7 i ova prije s yzf750 ... 6-7 godina...
jedna 20godina stara, druga 26 ... znaci obe su stare:mrgreen:
 
Rea i Redding se natječu tko će bolje skršit motor :mrgreen:
 

Attachments

  • Rea.jpg
    Rea.jpg
    247.7 KB · Views: 82
  • redding.jpg
    redding.jpg
    254.9 KB · Views: 72
Redding zadnju utrku kreno vozit a do sad nije zna gdje je Rea slabo ga vidjo :mrgreen:
 
Redding zadnju utrku kreno vozit a do sad nije zna gdje je Rea slabo ga vidjo :mrgreen:
Pa naravno kad nema retrovizore :mrgreen: 🤪

Prodje još jedna sezona na Kuranasakiju 🤮 ostaje samo nada da druge sezone prestane ta okupacija dobrog ukusa 🙏

Koliko je Yamaha slaba na ravnicama, za ne vjerovat. Honda i DUCATI ubijaju po ravnom, nažalost ovo nije drag race 😏

Bautista treba upisat tečaj kako podignut motor sa poda 🤣😂

Tetrapak je stvarno danas bio u elementu 🏆
 
Koliko je Yamaha slaba na ravnicama, za ne vjerovat. Honda i DUCATI ubijaju po ravnom, nažalost ovo nije drag race 😏
:rolleyes:;) dje ba problem :mrgreen:
Prvih 10
3x Yamaa
3x Kawa
2x Ducati
1x Omda
1x Benwej
 
Opet klapasaki..jos ce nekog uvjerit da je to dobar motor..ispade najbolji od japanera i jos 4 naslova pa ce stic klepetalo iz Bologne sa viskom kubika...a iduce godine stize nova 10ka sa jos konjice i dzidza midza...krilca obavezno :mrgreen:
 
Bilo je love, ali su falila jajca 😉😚

I još uvijek nisu ni na obzoru ...
 
Samo biznis..neko ono neko ovo...mercedes pojeba sve u f1 a nije ih bilo 50g...nemogu svi svim sportovima da se bave