WSBK 2020

FB_IMG_1605731699539.jpg
 
Rea mi poslao danas poruku i slike sa testiranja. Odmah sam mu odgovorio da svih 100 EUR stavljam na njega i da mu motor opako izgleda.
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Ma sjebalo njega sto su ovi skontali da nije materijal za prvaka, zajebavaju se s njim vec godinama pa nista.
 
Malo nategnuta usporedba jer ne vidim Davisa tako blizu Carlosa po kapacitetu ali je fora za razmisljati preko zime:

 
  • Haha
Reactions: Ceki
Usporedba sluzi kao podloga da clanak bude interesantniji.😄 Svjejedno, mislim da Davies ima sanse isto koliko i u Arubi ali njegov/njihov problem nije u timu i podrsci nego u Rei.😇
 
  • Like
Reactions: bolcic
Bolje mu je da totalno promjeni proizvođača jer ovako ispada ka otpadak najboljih sto ustvari i je. Il nek ide u BSB. Tamo ima sanse.
 
Ma ustvari se slazem sa Mateom. Nema tu motora ni nicega, nego samo treba cekat da Rea pocne sam otvarat prozore, vrata, ladice i slicno... :mrgreen:

Onda ce svi procepit odjednom.

S druge strane za Davisa ovu priliku vidim kao zadnju sansu pred penziju. Leta su tu, nema vise kamo. All-in. Motor je definitivno kapacitet za pobjedu. Morda prodela neki inat pa nas sve iznenadi.
 
Sad kad vas s Tiiitom krene ima i Nejked ajlend da osvojite :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: bolcic