WSBK 2020

45000€ u Olanda krila ko u Antonova konja izobilje i opet nemere dalje od cetvrtog mjesta, Bolci dje ba zapelo :mrgreen:
 
Prvi put odgledo ovu WSS300 utrku, bolja neg Moto3 :mrgreen: samo nije mi jasno kako moze biti WSS300 kad Kawa ima 400 kubika a Yam 320 :p Koja budala daje lovu kad u startu imas ured 40% manje obrtnog momenta :unsure: i opet Turcin treci zavrsio prvenstvo iako je 40% hendikepiran (y)
 
Mocy provokatora stari, sa zadnjeg mjesta je sokol proletio, nemoj tako.

Ajmo vidit sad zadnju šansu..
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Cekam evo samo da ne bude Dukcu i Yamahi ko GP :mrgreen: Dobro nema se sta nastimat tam je Rea prvak zasluzeno a ne moze biti 8 razlicit pobjednika u prvenstvu ;)
 
Bravo Toprače! Nedaj tom smutljivcu prostor!

Ali idemo Granado, on je sada favorit #1!! 😇
 
1 prokleti bod 😭

Valjda sam potrošio svu lošu energiju na padove Lowesa i ElBahateea i pri wudu smiješi sam skroz zaboravio Chiuwawu 😢

Utrka kao utrka bezveze, Folger je pravi Folger, otpratio Baza na servis iako je njemu motor OK 😊

Neka je Chaz pobijedio, zaslužio je nakon svih ovih godina za farewell memory.

Vidiš Mocy da muzicari mogu pobjedi samo kad nema pravih motora blizu 😁🤣😜
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
uspio sam zadnjih 7-8 krugova odgledad dosada ziva. Srecom gotovo prvenstvo more se malo i odmorit sad :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: bolcic
Estoril-Test: Zeiten um 12:15 Uhr
Pos Fahrer Motorrad Zeit Diff
1. Scott Redding Ducati 1:36,581 min
2. Alex Lowes Kawasaki 1:36,926 + 0,345 sec
3. Michael Rinaldi Ducati 1:37,097 + 0,516
4. Tom Sykes BMW 1:37,938 + 1,357
5. Michael van der Mark BMW 1:38,300 + 1,719
6. Andrea Locatelli Yamaha 1:38,720 + 2,139
7. Axel Bassani Ducati 1:39,919 + 3,338
8. Loris Cresson Kawasaki 1:41,299 + 4,718

- Mehr bei SPEEDWEEK.COM: https://www.speedweek.com/sbk/news/166854/Estoril-Test-Scott-Redding-(Ducati)-faehrt-Rekordzeit.html

Iza toga je počelo loše vrijeme. Dobar prvi utisak Locatellia..

Folger na BMWu najvjerojatnije.
 
Uopće mu ne stoji ta raga, katastrofa :( al sam si je kriv šta je sporiji od turčina, jbg ko brži njegova djevojka (jamaha)
 
  • Like
Reactions: piljun
800 iljad eurica Bavarci istresli, mozda to nije neka lova u Rvackama al u Olanda je to puno rapa :mrgreen:
 
Mislim da ce Sykes nakon dolaska Folgera i MvdM nastavit trend penzioniranja otocnih vozaca.
 
Yebote ovaj Cash.net je nekad bio kolko tolko OK a sad ne umiju ni wikpediu konzultovat 😁 Ko da su kakav portal sa balkanske peninsule :mrgreen:
Dok nisu korigovali da ostane zapisano 😂
" Isaac Vinales - younger brother of MotoGP race winner Mavierick"

 
Uopće mu ne stoji ta raga, katastrofa :( al sam si je kriv šta je sporiji od turčina, jbg ko brži njegova djevojka (jamaha)
Istina , još lani sam laja na mjesec da su se zajebali što su lowesa makli umjesto vdm -a al nisu me poslušali jebaipas 🤣
 
" Isaac Vinales - younger brother of MotoGP race winner Mavierick"

Ma nema to veze, bitno je da se rođaci pomažu da uspjevaju u tom surovom sportu gdje samo $irovi tal€nt može proći.

Maverick Isaac Vinales
Pol Aleix Espargaro
Marc Alex Marquez
Sam Alex Lowes
itd itd itd

To sve po partijskom ključu se vozi to je katastrofa.
 
A tek Joan i Xavier Mir 🥴

btw.Ima li jos netko kome je onaj najljepsi Panigale ikad sa vremenom i u ovim bojama dosao na to da izgleda kao ona najruznija R1🤕

1603282922744.png
 
  • Like
Reactions: Nexie