WSBK 2022

GePeZe

Well-known member
Ako ste se pitali gdje je Leon Camier, evo odgovora: za 2021. postavljen je za team managera u WSBK HRC team-u.
Ukratko, za one koji ne prate, simpatičnog i uvijek brzog engleza niz povreda udaljio je iz superbike cirkusa.
Možda sada već brza Honda postane još brža, budemo vidjeli uskoro... :cool:
 

Attachments

  • LC.jpg
    LC.jpg
    45 KB · Views: 100
  • Like
Reactions: bolcic
Predobar vozač, šteta …..no dosta promašaja i ozljeda mu je krojilo karijeru. Nije se promovirao na sam vrh, ….uvijek u nekom zaostatku, no ovo mu je nova fantastična šansa da ostane u cirkusu. …….. sretno (y)
 
Michel Fabrizio ove godine u Supersportu, na Kawasakiu.
MotoZoo ekipa, sa tehničkom podrškom Puccettia
 

"pocelo" je 🤨
 
Ovdje je samo rekao ono što svi znamo odavno. Mislio sam na inače, cijeli set, od vožnje preko izjava do odluka. Onako, čini mi se kompletan vozač... u tom pogledu. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Ove sezone vrijeme nikako da dozvoli bar malo zabave... :(

Misano em kisa, em magla, em hladno.... em corona pa nisu isli na jug Spanjolske
 
...
 

Attachments

  • Screenshot_20210207-042257_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210207-042257_Samsung Internet.jpg
    87.7 KB · Views: 80
  • Screenshot_20210207-042316_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210207-042316_Samsung Internet.jpg
    100.5 KB · Views: 81
  • Screenshot_20210207-042323_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210207-042323_Samsung Internet.jpg
    102.6 KB · Views: 75
  • Screenshot_20210207-042328_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210207-042328_Samsung Internet.jpg
    105.7 KB · Views: 66
Iz alpe adrie u sbk. Bome , klasa optimist,
Nebi li im bilo bolje da onda probaju u idm-u najprije koji je jača liga
 
Tekst je čisti PR, i to prilično infantilan. Što se tiče glavnog aktera, pretpostavljam da se radi o liku koji je nedavno otkrio motore, ponijelo ga, ima neku lovu i sad bi uložio u sport. To je pohvalno i vjerujem da su mu namjere ispravne premda nije baš prvi put da se susrećemo s nečim takvim iako se to kod nas manfiestiralo na, uvjetno rečeno, nižim razinama a kako je srpsko megalomanstvo odavno poznato tako me ovo ne čudi. Ne mislim time ništa negativno, da me netko krivo ne shvati. Opcija suradnje sa Barni Teamom isto mislim da nije nemoguća ako će sve financirati, pitanje je ima li kvalitetnog vozača koji će uskočiti i imati rezultate da se bar kvalificira. E tu nisam optimist... Bilo bi zanimljivo čuti mišljenje nekog tko stvarno prati, iznutra, što se događa u njihovom prvenstvu.
 
  • Like
Reactions: piljun
Radanovicu sto nisi malo smanjio sike 🤛 dvoje ocale sam morao nabit na cuturu da mogu ovo procitat :rolleyes:
 
Iz alpe adrie u sbk. Bome , klasa optimist,
Nebi li im bilo bolje da onda probaju u idm-u najprije koji je jača liga
Imas lovu mozes sve, mozes i u GP a oni sto voze IDM da imaju lovu vozili bi SBK.
 
Tekst je čisti PR, i to prilično infantilan. Što se tiče glavnog aktera, pretpostavljam da se radi o liku koji je nedavno otkrio motore, ponijelo ga, ima neku lovu i sad bi uložio u sport. To je pohvalno i vjerujem da su mu namjere ispravne premda nije baš prvi put da se susrećemo s nečim takvim iako se to kod nas manfiestiralo na, uvjetno rečeno, nižim razinama a kako je srpsko megalomanstvo odavno poznato tako me ovo ne čudi. Ne mislim time ništa negativno, da me netko krivo ne shvati. Opcija suradnje sa Barni Teamom isto mislim da nije nemoguća ako će sve financirati, pitanje je ima li kvalitetnog vozača koji će uskočiti i imati rezultate da se bar kvalificira. E tu nisam optimist... Bilo bi zanimljivo čuti mišljenje nekog tko stvarno prati, iznutra, što se događa u njihovom prvenstvu.
Ko je vama kriv kad ste zidovi i ne date lovu :mrgreen: U Rvackama kad bineko ovako uradio odma bi se iljadu Prpi javilo i sralo kako je drmno lovu jal on jal stari mu :mrgreen: Sto se tice reklame i promocije zemlje ni blizu niste Srbima, njima ce ckoVu napravit stazu(bolju i stariju od Assena :mrgreen:) i plati i Cheu ako treba da dodje vozit koji krug samo da se reklamiraju a vi serete i za slalom na Sljemenu 🤛
 
Prvo moramo pričekati da netko uopće pokaže lovu, do tada je sve samo PR. A o jalu ne bi previše, on je najbolji hrvatski prijatelj i stalno je duboko u nama i uz nas. :mrgreen:
Baš si nešto razmišljam i stvarno si u pravu, jedini način da se napravi nova staza u HR je taj da ju Srbi naprave prije nas.:mrgreen::p