WSBK 2022

Hahahahha, klaun.
Dobio najbrzi motor pa misli ako se sa Johnnyem urrkuje da mu je ravan.
Svasta si ljudi dopustaju.
Sam cekam.da se onaj Syarin il kakoseveczove javi
 
Nije ne, to je ipak Iannone bezecirao kao IP :D Kad smo kod toga i on je bio na utrci malo gledat, malo se razgovarat sa njegovim najvecim obozavateljem Paolicem :eek:
 

Attachments

  • cut.jpg
    cut.jpg
    240.7 KB · Views: 0
Jooooj.... Da ga je naboo sa rubom stitnika na laktu bi li onda zabranili stitnike ili laktove na vozacima?

Pustimo vise politiku i uzivajmo u tako preludim utrkama...


P.S. Podsjecam ponovno, aero dodaci nisu obvezni ;)
 
Jel to izlazi nova 600RR posto stara kako mi se cini nije vise homologirana :unsure:
 
  • Like
Reactions: bolcic
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Jooooj.... Da ga je naboo sa rubom stitnika na laktu bi li onda zabranili stitnike ili laktove na vozacima?

Pustimo vise politiku i uzivajmo u tako preludim utrkama...


P.S. Podsjecam ponovno, aero dodaci nisu obvezni ;)
Bas me zanima sto bi reka da je obrnuta sutuacija🤣🤣🤣🤣😜
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Bas me zanima sto bi reka da je obrnuta sutuacija🤣🤣🤣🤣😜
Mucki pokusaj atentata koji je partija pravovremeno sprijecila nadljuskim mogucnotima i na taj nacin pruzila prosperitet svim proleterima ovog svemira :mrgreen:

Zapravo ja ne znam kada smo iz TDI kuta ikad aktivno pozivali na linc i ukidanje icega ? Cak niti kada je u GPu mouzicka akademija usred sezone isla mijenjat ventile na orguljama.

Kruha i igara !
 
Mucki pokusaj atentata koji je partija pravovremeno sprijecila nadljuskim mogucnotima i na taj nacin pruzila prosperitet svim proleterima ovog svemira :mrgreen:

Zapravo ja ne znam kada smo iz TDI kuta ikad aktivno pozivali na linc i ukidanje icega ? Cak niti kada je u GPu mouzicka akademija usred sezone isla mijenjat ventile na orguljama.

Kruha i igara !
Ajde ajde partija se dobro snalazi u rupama u zakonu,... netko s više, na netko s manje uspjeha. Hehehe