WSBK 2022

Napeta utrka ko babina guzica 🤮

Ali zato u supersportu je bilo svega. Dobro je jos muzicar i prosao kakav pad je bio 🥶
 
Forza DUCATI !!! Tralalalalala.... Forza DUCATI !!! Tralalal lalalal lalala... 🥰

Danasnje trke sasvim solidne 💪

Bravo Bautista, u potpunosti zasluzeno. Da je bio malo pametniji to bi mu sada bio vec 4. naslov, ali bolje ikad nego nikad.

Zanima me ako ce sada doci i na DUCATI Corse strani do nekog pomladjivanja rukovodeceg kadra sada kada je konacno postignut rezultat?

Ovo sa "proslavama" mi je totalno bezveze. Postujem svih i sve, ali i oni bi mogli malo razumijevanja pokazat i za ostatak svijeta u kojem nastupaju :/

Da mi je samo znat kako prolaze razgovori panja Cecconia sa Gigijem i ostalim vodstvom VAGa? Slijedeca sezona ce biti kalvarija pratiti posljednji pokusaj brice da od MRR guzice napravi AB lice. Bravo Axel ! 💪
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Sad kad VAG ima osvojene titule mogli bi se lagano i povuci, ono prodat neprofitabilnu firmu jer su u besparici :mrgreen:
Kad se mogu odrec Porseja nije im tesko zabare otrest :p
 
  • Wow
Reactions: bolcic
Pa naravno kad je Tetrapack slozio cijelu dramu oko proslave u subotu i sampanjca. Evo to nam je politicna korektnost pa tko voli neka izvoli :/
 
  • Like
Reactions: Zek@n
314886334_10159513847029032_957359697682091612_n.jpg