WSBK 2022

Ja tek kuci dosao i lego spavat kad ste vi gledali utrku muskarcine :mrgreen: Evo sad gledam snimak :cool:
 
Yebote kolko love su vozaci GS-a utukli u Benvej i opet nista a novi RRRRMMMM sve testove pobijedio :mrgreen:
Morat ce novi GS poskupit makar 30% :p
 
Last edited:
  • Haha
  • Like
Reactions: miro and bolcic
Superpole, svaka cast na izboru guma. Ostali jucer kao da nisu vozili na istom mjestu . Uvjeti cak i gori pa im se staza posusila u 5 krugova. Danas sunce i vjetar oni stave kisne ili intermediate gume. Sjeba ih je kao zadnjr amatere
 
  • Like
Reactions: bolcic
Zapravo sve cista lutrija, vrijeme se moglo okrenut u bilo kojem smjeru i onda bi bez obzira na motor sve izgubio.
Po meni on sa naslovom u dzepu je s najmanjim stresom uzeo najveci rizIk i pobjedio.
Fora za gledat sve zajedno 💪
 
Eto gotovo i to. Nije zavrsilo kako sam se nadao. Jebiga, bice to i gore ubuduće🤣🤣🤣

Sad malo preko zime gledanje starih utrka kad je vec free
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Mislim da nije , nije barni los , a i vec su osvajali prvenstvo ,a prijatelji su ,a i putovanja i staze su tu odigrale puno ...meni bas drago , wsbk bu jos bolji i i teresantniji ...(y)(y)(y):mrgreen:
 
U zadnje vrijeme se govori da daju svima gotovo iste agregate, ako je to vecim dijelom tocno onda ima smisla. Osim toga, bti ce doma vecinu vremena a vozi svjetsko. I s moje strane 👍
 
Mislim da je bolji vozac od Bau Bau al u polovnom timu nema sanse da osvoji prvenstvo :mrgreen:
 
Jbmti njemacki. Kontam samo Danilo i Ducati.
Uglavnom bolje da mu nedaju tvornicki jer ce sve razjebat krenuvsi sa Batistutom.
Lipo da dolazi ali steta da u komitet dolazi.