WSBK 2022

A kolko Rra ima a kolko ostali na Kawcu, kolko Redding kolko ostali
 
A kolko Rra ima a kolko ostali na Kawcu, kolko Redding kolko ostali
:mrgreen: ... ne das se i gotovo :mrgreen:

Nigdje takve pustosi kao kod vas. Recimo sami Lowes, uz sve ozljede, ima postolja koliko sve ostale instrumentaljke zajedno. Volcika je ionako narodna marka i svi mogu sve. Honda je toliko (ne)uspjesna da se ne moze ni staviti u metriku o_O i tako dalje i tako dalje...

Prije njega ste u 4 sezone imali cijele 4 pobjede, odnosno tocno 36 postolja. Hoces mi rec daje jednostavno bas ove sezone "dozrila" sviraljka? :eek:

Neka svemoguci omoguci da lipo Turko upregne TDI konja pa da vidis sto je ognjena zemlja ;)
 
:mrgreen: ... ne das se i gotovo :mrgreen:

Nigdje takve pustosi kao kod vas. Recimo sami Lowes, uz sve ozljede, ima postolja koliko sve ostale instrumentaljke zajedno. Volcika je ionako narodna marka i svi mogu sve. Honda je toliko (ne)uspjesna da se ne moze ni staviti u metriku o_O i tako dalje i tako dalje...

Prije njega ste u 4 sezone imali cijele 4 pobjede, odnosno tocno 36 postolja. Hoces mi rec daje jednostavno bas ove sezone "dozrila" sviraljka? :eek:

Neka svemoguci omoguci da lipo Turko upregne TDI konja pa da vidis sto je ognjena zemlja ;)
Turcin pari posten momak. Mislim da ce se par sezona oduzit yamahi sto su ga primili.
A i lipo je vidit da sviraljka pobjeđuje. Trude se puno godina vec. Tocnije 6 🤣🤣🤣
 
To ćemo vidjet, za sada je još underdog.
Vidit ćemo kako će se nosit s konkurencijom kada on postane lovljen.
 
Dobro jel nije ovaj vikend trebalo bit Sepang.
Daju kawi jos malo fore da bolje sloze motor a
 
  • Haha
Reactions: go-go
Kako je ono bio dero Kenana u SS kad je Keno bio na vrhuncu sa Ten Kate :mrgreen: