WSBK 2022

Kako su ovi u SSP300 krenuli dabogda da iko zavrsi utrku :mrgreen:
 
Nije Toprak na Assenu nikad briljirao :p a R1 jos manje :ROFLMAO:
 
Oni Benwejci ne samo da su ruzni nego neidu ni smjesta osim u Motorrad testovima :p Vozaci su im isto kapacitet :ROFLMAO: Gledajuci sve ove godine i sva natjecanja gdje su do sad natjecali nista nisu uradili a ogromnu lovu su potrosili. Jadni GeeSejci oni ovo sve moraju platiti :mrgreen:
 
Oni Benwejci ne samo da su ruzni nego neidu ni smjesta osim u Motorrad testovima :p Vozaci su im isto kapacitet :ROFLMAO: Gledajuci sve ove godine i sva natjecanja gdje su do sad natjecali nista nisu uradili a ogromnu lovu su potrosili. Jadni GeeSejci oni ovo sve moraju platiti :mrgreen:
Covjek stekne dojam da bi ih i suzuki podera sa đikserom da se ukljuci
 
Mislim da je do nove prednje gume, biti ce situacija gdje ce Rea bolje kociti ali bas da ge prepisa preko noci, to ne ide.
Mislio sad kako se sad Rea približio ili čak izjednačio sa turčinom na kočenju pa samim tim mu je lakše parirati u odnosu na prošlu sezonu gdje je turčin bio vidno bolji. Kawac po meni ima dobru brzinu u zavoju i odlično se ispucava iz njega pa je čak i žabarima ga teško stići na ravnici jer kasne na izlasku.
 
Sad nakon superpolea sam.siguran da je yamaha problem. Nije na nivou kawe i dukca nikako. Stoprak vozi na 110 posto ali ne moze zadrzat vodstvo ni 5.krugova.
Prati da al nije isto.pratit i bit prvi.
 
Eurosport po 50ti put reprizira istu biciklisticku utrku zena a na drugom kanalu po stoti put ista partija bilijara :poop: Jedini stream koji radi 10 puta izbaci u 9 krugova 👊
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Pa motor star 10 godina i luzerski team ne mogu nikako pratiti factory Dukca i pogotovu cjela firma Kawina je usredotocena samo na Reu, svake godine izbace novi motor :p
 
  • Like
Reactions: piljun
Ja zivim u Olanda ne u Vrancuska i placam olansku TV :mrgreen: