www.kawasaki.hr

Koliko ja vidim samo novi izgled stranice, to je ona ekipa sa Pescenice...
 
D quattro Racing :? ...prvi put cujem za njih, stvarno onda nisam u toku bas... :oops:
 
Cigla said:
D quattro Racing :? ...prvi put cujem za njih, stvarno onda nisam u toku bas... :oops:

Koliko se ja sjecam oni oduvijek imaju domenu kawasaki.hr. Ja sam ih zvao jos prije 2 godine za KLE-a pa kad sam cuo lika na telefon nisam ni pozelio tamo nesto kupiti...

Pescenica, sta reci...

:shock:
 
vlucic said:
Ja sam ih zvao jos prije 2 godine za KLE-a pa kad sam cuo lika na telefon nisam ni pozelio tamo nesto kupiti...

Budi malo konkretniji...? :?:
 
Cigla said:
vlucic said:
Ja sam ih zvao jos prije 2 godine za KLE-a pa kad sam cuo lika na telefon nisam ni pozelio tamo nesto kupiti...

Budi malo konkretniji...? :?:

Zvao sam pocetkom 11. mjeseca i pitao da li imaju modela 2003. i kada ce dobiti 2004. Frajer je nesto petljao i muljao i rekao da neka ja dodjem tamo i donesem 10% ucesca (ili je bilo 6000 kuna, ne sjecam se tocno) za novi KLE, a oni ce mi javiti kad ce biti isporuka, ali mi je to rekao na nacin da je isporuka mogla biti i u svibnju.

Bas da dajem lovu na nevidjeno pa da mi nakon 6 mjeseci kazu da nesto nije u redu, to bas i ne bi...

Frajer mi nije ni pokusao posteno prodati motor nego se odmah ulovio na temu para i neka ja njima dam lovu pa cemo vidjeti...

BTW, nije prije dvije godine, prije malo vise od godinu dana - sori!
 
To je servis Dorijana Dobrića.
Koliko sam ja skužio on se prebacio na Piaggio jer je jedan od ovlaštenih servisera za njihove skutere u Zg. Ne znam koliko još radi Kawasaki - vjerovatno onak usput.
 
gigi said:
To je servis Dorijana Dobrića.
Koliko sam ja skužio on se prebacio na Piaggio jer je jedan od ovlaštenih servisera za njihove skutere u Zg. Ne znam koliko još radi Kawasaki - vjerovatno onak usput.

Je u pravu si. On se prebacio na Piaggio. Kawasaki više ne radi, a web stranica je prastara.
 
Da, znam da je to prije bila Dobriceva domena i da se vise ne bavi sa Kawasakijem, zato sam i mislio da je ovo nesto novo, ali mi opet bilo cudno jer vjerujem da bih znao...
 
vlucic said:
Pescenica, sta reci...

:shock:

OFF TOPIC:

Jel meni neko može objasniti šta je ta Peščenica??? :neznam: Slušao sam po tv-u "Malnar predsjednik Republike Peščenice"?!?!?! Kakva su to sranja, kaki predsjednik i kaka peščenica, šta je to?
 
Pescenica ti je obecana zemlja, iako zivim u HR tamo sam na privremenom radu :mrgreen:
 
Nightbird said:
Pescenica ti je obecana zemlja, iako zivim u HR tamo sam na privremenom radu :mrgreen:

...a ministar Ševo ti je dao dozvolu boravka i rada :D .Imaš možda vezu? :mrgreen: .Bok.
 
Pa daj nas malo cesce posjeti... :mrgreen:
 
Koliko ja znam Dorian je iznajmio servis Piaggiu Hrvatska. Bilo je priče da bu u onoj zgradi koja mu je izrasla u dvorištu otvorio kawasaki salon za prodaju motora. Priča je rekla - kazala stara 6 mjeseci, a za novosti nisam čuo. Inače cijene su kod Doriana bile iste kao i u KMSu jer su imali istog dobavljača.
 
Super Jura said:
Koliko ja znam Dorian je iznajmio servis Piaggiu Hrvatska. Bilo je priče da bu u onoj zgradi koja mu je izrasla u dvorištu otvorio kawasaki salon za prodaju motora. Priča je rekla - kazala stara 6 mjeseci, a za novosti nisam čuo. Inače cijene su kod Doriana bile iste kao i u KMSu jer su imali istog dobavljača.


Dorian i dalje prodaje Kawasaki program i rezervne dijelove za iste a zapelo mu je oko silnih dozvola za objekat koje treba ishoditi...kako to kod nas već ide ! Ali mislim da je i to već pri kraju u ovom trenutku....
 
Taj lik je koma .
Kad mi je trebao klip - 6 mjeseci me vuko za nos da ce doci sutra.
Ako mu neide nije ni cudo
 
Nightbird said:
Pescenica ti je obecana zemlja, iako zivim u HR tamo sam na privremenom radu :mrgreen:

Ja u HR idem samo poslovno ili do luknje:)
Zivim, radim i skolovao sam se na Peščenici :D