×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Evo vam link:

http://rapidshare.com/files/31089750/Sibenik_05.2007.rar
 
Adler said:
Evo par slikica sa party-a u Ducama :mrgreen:

Kolega sa posla i njegova Ninja



Golupcici :bananalove:
kolega s posla je Dražen (legenda iz sinja)....a golupčići su igi_st i njegova draga....  :mrgreen:
 
Rivi said:
Pa daj koju sliku jebate. Ovako se postovi koji nemaju nikakve slike nakon nedilje brišu, ali sa slikama ne.

evo koja slika jebate :mrhappy:

sinna, marina, niksa i ja krenili iz splita prema cerovackim pecinama oko 9. stigli oko 10,20... napili se vode i krenuli tumarat ispod zemlje.

upad 80 kn po glavi, ali spilje su uredene i ima se sto za vidjet...

obilazak obje pecine traje normalno oko uru i po plus jos cca po ure setanja do njih. mi na vratu vukli tri debela gastarbajtera pa je sve trajalo tri ure... :eek:pakoljut:

anyway.. evo prve četiri slicice...


 
poslije pecina sinna i marina su isli prema splitu, a nike i ja put ze-ge-a.. klopali po putu, popili kavu-kolu-pivo sa shonyom i vratili se u st...

(na povratku kod plitvica mahnuli zeljava ekipi  :mrgreen: ) i to je to - total dana cca 950 km i 950 kn :wink:
 
2fast4you said:
a i dalje - slikica nema?  :misli: mozda nisu platili struju pa nemogu napunit aparat?  :shock:

jebate bili ste na susretu i nista???  :LOL:
evo ja nisan vidija nista posebno vrjedno slikavanja,ali evo par slika...
1.hornet fan i ja na popodnevnom picu u Brelima (zagrijavanje za vodice ;) )
ostalo: ova cila naopaka trocilindarska Laverda iz sinja koja je jednostavno nevjerovatna...iako je nije lik dovrsio jos,i za ne falit ima Koni amortizere :D :D :D(HINT na poziciju lanca ;) )
 
i jos koja ;)
PS. naravno slovenca sa goldwingom sam mora slikat,jer je nasa Diskman u boji motora (nije bojan,provjerava san)  :mrgreen: :mrgreen:
 
da malo ozivimo temu posto se nitko izgleda ne vozi, ili ste se prepali kise? :confused2:

dakle, nas nekoliko (cca isti oni koji prije dva dana na bracu vrtili janjca :mrhappy: ) smo se nasli oko podne i nesto sitno na europamillu i laganini popili kavicu pa krenili prema sinju, pa trilj, i tako redom do kucica...

parkirali se u konobu kunjak, pa red klope, pa red pica  (y) svakako mozemo preporuciti teletinu ispod peke, te jegulje i pastrve sa gradela. opcenito - klopa i cuga je domaca i sve je vrlo ukusno..  (y)

 
nakon teletine u konobi kunjak su nas jos i pocastili rakijama i likerima domace radinosti - ako svratite obavezno probajte seksovacu  :wink:

plan je bio nastaviti prema baskoj vodi, no poziv na domaci prsut i sir nas je okrenuo nazad u bisko :mrhappy:
domacin je bio vise nego usluzan, pa nam je osim fantasticne klope i cuge priustio i jedinstvenu voznju autoputom - u kontra smjeru..  :LOL: :LOL:
 
poslije voznje po neotvorenoj autocesti, popili kavu u trilju pa se vratili na jos par putnih u bisko  :jesus:

 
i evo jos jedna grupna fotkica na mostu  (y) dir odlican, cca 160 km bez kapi kise...  8)

 
WOW koja  zderacina je to,niste vi isli radi voznje hehe...triba se nakon toga i popet na motor :D
evo ja niti san ija,niti san pija,ali ipak san slika,jer ovdi ako ne slikas je isto ka da nisi ni bija nigdi pari se meni ;) ,pa san mora  bar par opalit iako su nikakve a i nisan bija od slikavanja nesto,satran san bija,tek sam se sad diga...
E,da,i jedna zanimljivost.. svi bili od qurca koga san god zva (a puklo me u pola sata da se spremin i idem,pa nije ni cudo),pa san ispalija na mozak vise i u 20:30 se sam zaputio u Opuzen,nikad prije bio na partyu dole,i nisam ima pojma di je,al ko ga hebe glavno da se vozi,dosa do dole u 22:00,vrtim se,nikakvih smjerokaza nema,niko od poznatih na partyu se nejavlja na mob.. srecom vidim par motora pred kaficom kod pumpe,stanem tamo,i vidim da je ekipa iz Reborna to,pa sjednem sa njima malo,pa cemo skupa u kamp,jer kazu,zajebano je za pogodit.
...kad preko oka gledam ja  stol do nas...cura mladja smisna cila,jos u kozi :wink: i ima onaj opaki zenski moto pogled ;) i pletenicu zavezanu...kad ono pogledam ja do nje...sjedi FRATAR u IXS-ovim gacama...pusi duvan i ima neku ludu koznu narukvicu :shock: :shock: :shock: koji qu***??? poslje sinjam da mu na jaketi na stolici preko cilih ledja pise ISUS JE BESKRAJNA PRICA ...koja legenda :) :) (y)
poslje cujem da je u biti on jedan od organizatora valjda.. i da je neko sranje izgleda poslje ispalo,valjda neko neslaganje medju svima njima skupa,nemam pojma.. :( uglavnom steta...
Lokacija je savrsena,zena nisam na ni jednom partyu ove godine vise vidio... :) ,muzika prolazna..sve u svemu,super..
PS. Ante je opet  (kao i na svakom partyu ove sezone) unistava par sati svoju Gobu ...ja stvarno neznam od cega su ti ljudi napravili taj motor da trpi sve ono.... u Vodicama mu se bila zapalila,pa su je ugasili pivom,ovaj put se osigurao,pa su stavili prirucni kamen (vidi sliku :D ) izmedju oklopa i makinje :mrgreen:
kompletna grana od glave do izlaza je bila zarko naradžasta kad sam se vec maka ca,jer je to bilo ispod onog nadkrivenog betonskog djela,kao garaza neka,i odzvanjalo je 10 puta jace,neizdrzivo...a jos se bar 10 minuti nakon toga nije gasila... i onda kasnije u jos nekoliko navrata ista tortura...i vratila ga je kuci kao i uvjek...  Suzuki je BOG!!!!!!!!
evo san u jedan dan napravija 420 km ,WOW ;) (bija san i do makarske popodne) osobni dnevni rekord (sa motorom) oboren za 20 km ;) ...nisam ka nike,ali pomalo :D hi hi ;)
 
I evo jedna R1 oko koje se netko stvarno potrudio poprilicno,boja je nevjerovatna uzivo,kao da je tvornicka....

i evo jedan Filmic za sve Goba fanove  :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=qQvFh8mi8z4
duze od tih par sekundi nisan izdrza sa samo jednim uhom zacepljenim,pa sam mora pustit aparat :)
 
evo nekih slika od danas drug vjeko nije moga pa smo hornet,moj prika i ja krenili put sv.jure
 
mi smo za vikend obisli sibensko zaledje...

evo par slikica ako uspijem stavit s pda :wink:
 
nisu neka ludilo kvaliteta, ali mislim da je vidljivo da smo bili na roski slap :wink:
 
Sinna said:
čini mi se da jedino nikša ponekad učini koji đirić, ali mi nije jasno di su svi CAFFE RACERI. :LOL: :jesus: :misli:                                                                                                                                                                                                 PS. riviiiiiiii. još nisi stavio slike iz mostara. :misli: :shock:


krivo ti se čini :jesus:

primošten nedilja :jesus: