×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Drugarice i drugovi samo da se zna da nasa omiljena Milicija sprema akciju za vikend pa bi dobro bilo se pripaziti umisto punit drzavni proracun

http://cityportal.hr/za-vikend-nova-policijska-kontrola-vozaca-motocikala-i-mopeda/
 
Napier said:
Drugarice i drugovi samo da se zna da nasa omiljena Milicija sprema akciju za vikend pa bi dobro bilo se pripaziti umisto punit drzavni proracun

http://cityportal.hr/za-vikend-nova-policijska-kontrola-vozaca-motocikala-i-mopeda/
budimo odgovorni ostanimo doma  :mrgreen:
. Neka propadne  akcija  :police:
 
Samo triba izbjegavat popularne dionice di ce ih bit ka rusa/mrava


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
bricksrheavy said:
Zašto? Jeli Inino gorivo manje "kalorično" pa ga motor mora više ubrizgat u cilindar da obavi istu količinu rada?

Konkretno Fazer do '06 godine nema lambda sondu - gorivo dozira po unaprid zadanim mapama koje se vode prema očitanoj temperatri usisa i broju okretaja, tako da, po čemu moj Fazer "zna" da vozi na INA gorivu pa da će ga više potrošit?
Lovrec, jutros oko 11 ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
9ipo - odvozija do IM, sta 10 minuta obrisat vizir i odma piči nazad. Milina :mrgreen:
 
bricksrheavy said:
Zašto? Jeli Inino gorivo manje "kalorično" pa ga motor mora više ubrizgat u cilindar da obavi istu količinu rada?

Konkretno Fazer do '06 godine nema lambda sondu - gorivo dozira po unaprid zadanim mapama koje se vode prema očitanoj temperatri usisa i broju okretaja, tako da, po čemu moj Fazer "zna" da vozi na INA gorivu pa da će ga više potrošit?

Nemam pojma .. Meni je i Shiver znao da sam tankao na INI a i citroen zna da sam bio na Ini..
 
kokolo_f said:
Nemam pojma .. Meni je i Shiver znao da sam tankao na INI a i citroen zna da sam bio na Ini..
U INI ne krcan u motor/skuter vec godinama
Livan Ecto Eurosuper 95
U auto izbjegajen ali nisan striktan jer zena krca di stigne.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Do Drvenika cesta suva :mrgreen: - par kapi afričke kiše oko Lava mora stat obrisat vizir koliko ga je posrala :mrgreen:
d37dd096530e6dc4e5cd3f64b2407b69.jpg
70d3d3a059d494632a189f4f40b4aa5c.jpg
 
Do Sibenika nigdi pandurije
Preko Boraje ni pasa.Rano ujutro prije 7.milina
Mozes koliko god ide i ne ide
Stavili i friski asvalt....
Od Sibenika preko Primostena do TG jako dobro.prometa slabo i nikako
Nesto kapi kise palo ali osusilo se brzo
Upalila se rezerva
Sad je dvojba di krcat prema ST ili u ST
Petrol,Crodux 100tka ili standardno LukOil Ecto.......





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
(y)
Triba koristit gužvu dok se još može uz more :mrgreen: - već san vidija par stranih i DA tablica, uvr glave još jedan vikend prije nego zatvore cestu uz obalu :mrgreen:
 
ahaha..mislim da ce bit ove godine i magistrala pogodna za diravanje..sinoc su presretaci djelovali na omiskom podrucju..zaustavljali su sve zivo, vise od 5 auta je bilo u pogonu..
 
LALA3 said:
ahaha..mislim da ce bit ove godine i magistrala pogodna za diravanje..sinoc su presretaci djelovali na omiskom podrucju..zaustavljali su sve zivo, vise od 5 auta je bilo u pogonu..
Magistrala samo ako moras
Ja danas preko Boraje
Nigdni nikoga
Ili prema sestanovcu na vrulju
Ili vrgorac
Nigdi nikoga
Tamo pandurija niti ne moze jer su ceste uske


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Snimaju redovito tronošcom skrivecki u vecernjim satima po Sirobuji, onaj dio oko Stobreca sto nije pokriven fixnom kamerom....

Mijenjaju lokaciju, tako da oprezno....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas off trening
 

Attachments

  • imageproxy (1).jpg
    imageproxy (1).jpg
    97 KB · Views: 90
  • imageproxy.jpg
    imageproxy.jpg
    89.9 KB · Views: 85