×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Uteka na drugu stranu.

Zabavlja me to što 11 godina vozim motor tu po okolici, skoro svaki tjedan, a danas prvi put vidija picino oko.

Bas znam biti kreten koji propusta stvari koje su mu pred nosom.

Bitno da kantu nikad ne propustim :D
 

Attachments

  • D438B2F9-2194-4346-B304-9DBE53A01446.jpeg
    D438B2F9-2194-4346-B304-9DBE53A01446.jpeg
    336.3 KB · Views: 94
  • 12D5B478-FB1F-4091-8C86-617E18D3FC0E.jpeg
    12D5B478-FB1F-4091-8C86-617E18D3FC0E.jpeg
    1.1 MB · Views: 94
  • 416CDEAA-8CF2-4940-BE8C-5EF84A65B44A.jpeg
    416CDEAA-8CF2-4940-BE8C-5EF84A65B44A.jpeg
    278.4 KB · Views: 94
Danas je opasna sinkopa zavladala na splitskoj sceni jer je uocen veci broj motorista na cesti koji su usljed medicinskog stanja zaboravili tablicu u garazi

Dogodi se 🤡
 
Danas je opasna sinkopa zavladala na splitskoj sceni jer je uocen veci broj motorista na cesti koji su usljed medicinskog stanja zaboravili tablicu u garazi

Dogodi se 🤡

Dogodi se i peteroznamenkasta kazna uz oduzimanje vozacke bez da te se zaustavi dok nemas tablicu.

Just sayin.
 
Dogodi se i peteroznamenkasta kazna uz oduzimanje vozacke bez da te se zaustavi dok nemas tablicu.

Just sayin.

Onda su se ovi spomenuti odlucili se boriti do zadnje kapi krvi ( benzina )

Svak neka radi sta misli da mu je najbolje :cool:
 
  • Like
Reactions: Nero
triba pripazit po cesti...puno je žala,sta su posipali dok je pada snig.
sad triba cekat kisu da to opere,jer ne virujem da ce se netko sitit cistit to sranje.
 
  • Like
Reactions: Nero
Neznan kako je bilo prema dole ali prema gore do Primostena nije bilo policjota ni zasjeda.......
A ni prometa nesto previse
 
Ovisi o panduru, ali virujem da u 95% slučajeva to pada na sudu jer nema dokaza...Jedino ako nije pandur takav da će lagati da je vidia tablicu, onda se moš jebat.
Meni je ćaća dobia kaznu da je proša kroz crveno i pobiga pandurima prije mnogo godina. Ispostavilo se da je kaznu napisa pandur koji je prodava kuću a moj stari je potencijalnog kupca savjetova da ju ne uzima jer je preskupa ili tako nešto :ROFLMAO::ROFLMAO:
Uglavnom, žalia se a pandur nije dolazia na sud i presudilo u ćaćinu korist
Ali realno svaka budala sa 2 daske u glavi preko facea ili instagrama će saznat tko vozi neki motor u gradu (neš ti gradova velikih u Hrvatistanu), pa se mislite kako panduri znaju tko je tko a imaju još 10 puta više resursa za iskopat informacije
 
  • Like
Reactions: Dene
Znam da lako mogu saznati tko vozi koji motor ali to ne objašnjava kako ti mogu napisati kaznu ako nemaš tablicu a nisu re zaustavili
 
Ovisi o panduru, ali virujem da u 95% slučajeva to pada na sudu jer nema dokaza...Jedino ako nije pandur takav da će lagati da je vidia tablicu, onda se moš jebat.
Meni je ćaća dobia kaznu da je proša kroz crveno i pobiga pandurima prije mnogo godina. Ispostavilo se da je kaznu napisa pandur koji je prodava kuću a moj stari je potencijalnog kupca savjetova da ju ne uzima jer je preskupa ili tako nešto :ROFLMAO::ROFLMAO:
Uglavnom, žalia se a pandur nije dolazia na sud i presudilo u ćaćinu korist
Ali realno svaka budala sa 2 daske u glavi preko facea ili instagrama će saznat tko vozi neki motor u gradu (neš ti gradova velikih u Hrvatistanu), pa se mislite kako panduri znaju tko je tko a imaju još 10 puta više resursa za iskopat informacije
A de je pečat ?