×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Btw sad je marin06 mali isprdak pocea pritit na pp
Koje ljudsko smece
Bice i Hadezeovac.....
Joj koji lik......
 
Jebale vas te rasprave, Seki idemo sutra na makadam?
 
Pozdrav sa legendarnog i predivnog mjesta… vrijeme je top… sunce i fjaka na full😎🏖🏊🏻‍♂️🌞
BDCCAC1B-9472-45B5-9919-40B22CE0D1A4.jpeg
 

Attachments

  • A9CE34B0-F2EB-4DEA-B5D8-A82D9105C6CD.jpeg
    A9CE34B0-F2EB-4DEA-B5D8-A82D9105C6CD.jpeg
    4.6 MB · Views: 0
S obziron koliko ti je Bitcoin narasta nevidin razlog sta se nisi pocastija bar 2018 godisten pa nadalje...cicijo :mrgreen:
Neka njega… k5 je k5, sve ostalo su kopije, godina je nebitna… jos bolje ovako, monstrum, a jeftin😎😍 i uvijek cu ga lako prodat ako zatreba lova… ali sve mi se cini da ovo cudo vise necu prodavat😅
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Nero and zadro_st
E da… moram malo ovjes pregledat, trebam si ga ustimat i izbalansirat sada… gume, kocnice itd… mapiranje ne treba, vec je tvornicki mapiran😅bas je brutala
P.S. I posudit grijace u nekog, pitat cu micu, dat ce on
 
E da… moram malo ovjes pregledat, trebam si ga ustimat i izbalansirat sada… gume, kocnice itd… mapiranje ne treba, vec je tvornicki mapiran😅bas je brutala
P.S. I posudit grijace u nekog, pitat cu micu, dat ce on

Naravno. Steta da vataju prasinu
 
posudit cu ti ja za 300E nemoras ih ni vracat :cautious::sneaky:
Tako sam ja mici… posudivao mu, cak ih je on prvi i koristio… samo su mi stali doma, skoro ih nisam ni koristio… pa mu na kraju prodao… i tako ih je on i koristio… ali valjda ce mi se smilovat pa posudit jednom u par godina (hoces mico)… ko zna hoce mi uopce i trebat, zavjetovao sam se kanti🤣🤣