×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Meni osobno je janjetina u "Vratima Biokova" bila sasma dobra (ali poskupa, pogotovu kad se usporedi s nasim cijenama u Bosni), no to je bilo prije par godina. Iduci tjedan idem do Podgore na 7 dana pa cu svakako opet na Biokovo - korisna je informacija da se s motorima ne mora cekati!

img_0711.jpg


img_0713.jpg
 
  • Like
Reactions: bricksrheavy
Meni osobno je janjetina u "Vratima Biokova" bila sasma dobra (ali poskupa, pogotovu kad se usporedi s nasim cijenama u Bosni), no to je bilo prije par godina. Iduci tjedan idem do Podgore na 7 dana pa cu svakako opet na Biokovo - korisna je informacija da se s motorima ne mora cekati!

img_0711.jpg


img_0713.jpg
u nas se prodaje janjetina,dok se u vas prodaje ovcetina :mrgreen:
prije 10 dana sam bia u 2 udovice u Sretnicama...nisam bia pretjerano zadovoljan blejom,iako je kg kosta oko 150kn...
 
  • Like
Reactions: LALA3
u nas se prodaje janjetina,dok se u vas prodaje ovcetina :mrgreen:
prije 10 dana sam bia u 2 udovice u Sretnicama...nisam bia pretjerano zadovoljan blejom,iako je kg kosta oko 150kn...
Izvini, ali to nije lokacija... Za janjetinu se ide do Jablanice: jos od prije rata poznati Gojko, preko puta njega Maksumic, dalje prema Jablanici Zdrava voda i iza tunela prema Konjicu Sedmica. Ja sam prije tri tjedna, kad sam se vracao iz Splita, navratio kod Kovacevica koji je prije njih kod mosta u donjoj Jablanici, i bila je top!

where-the-lambs-are-grilled.jpg


parking-in-front.jpg
 
Last edited:
Oko janjetine nema zajebancije. Najbolje se složit da je svaka dobra na svoj način i svi ostanu čista obraza :mrgreen: . Meni je, recimo ona iz Podorljka dobra... na svoj način....
 
Oko janjetine nema zajebancije. Najbolje se složit da je svaka dobra na svoj način i svi ostanu čista obraza :mrgreen: . Meni je, recimo ona iz Podorljka dobra... na svoj način....
Boraja, Kralj Tomislav i Gostionica Boraja
 
Najbolje janje je ono koje okrenem u avliji sa ekipom, uz hrpu alkohola i poljevanje janjeta pivom dok se pece (da se ne oznoji od vrucine :mrgreen:). Tacka !
 
  • Like
Reactions: Igor28
Ne znas ti Zog nista. Ti se ne bi snasa ni da ti netko nacrta. Idealno za đir. Dođe se do Drvenika magistralom pa je sa trajektom iz Drvenika na Hvar (Sucuraj) brzo, mslm 20-30 minuta i onda je do konobe blizu.
 

Attachments

  • A1CA5ADB-8BAF-4172-B774-FA7CCC5838B1.png
    A1CA5ADB-8BAF-4172-B774-FA7CCC5838B1.png
    3.9 MB · Views: 0
  • EE3BE650-8F17-4DC0-B662-D7BAA1B76E6B.png
    EE3BE650-8F17-4DC0-B662-D7BAA1B76E6B.png
    259.2 KB · Views: 0
Ne znas ti Zog nista. Ti se ne bi snasa ni da ti netko nacrta. Idealno za đir. Dođe se do Drvenika magistralom pa je sa trajektom iz Drvenika na Hvar (Sucuraj) brzo, mslm 20-30 minuta i onda je do konobe blizu.
Triba prodat motore i neka svak kupi po jedan kaić pa onda lipo u đireve.:unsure:
 
Otidi na Isle of Man vozeci🤣🤣. Isto ti je kao i preko Paga s trajektom. Ekipa pici non stop. Nisi ti to proba pa ne znas.👍🏻