×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

viber_image_2021-09-16_12-27-55-501.jpg
mrezice su zakon..uvik imam 3,4 u kuferu i uvik tribaju
Sta ce mi mrezica, imam 2 para spanera. Ima ih na svakoj benzinskoj crpki
 
Last edited:
  • Like
Reactions: massa.st
Prije 4 dana isao sam na izlet u Park prirode Biokovo. Jedan od cuvara kod Skywalk-a kaze da svaki dan nekoliko posjetitelja sa motorima i skuterima padne, usljed pijeska i sljunka na kolniku, rupa i neravnina/naprslina na kolniku; ja sam iz prijasnjih posjeta znao u kakvom je losem stanju cesta pa nisam vozio brze od 40 km/h

https://ok.ru/video/2502062377565

Screenshot_4.jpg
 
  • Like
Reactions: JosipS and Dene
Jel zna netko kako se zove onaj tip na pujankana mslm ili njegov kontakt, face itd. sto tapecira siceve?
Hvala
 
Last edited:
Laže te, ne moze jer nije cjepljen meni neki dan odradija katrigu
Moguce da je ljut na mene jer je antivaxic… ali pitao sam ga prije nego je postalo napeto pa ne bih znao😅🤦🏻‍♂️.
Nmvz bit ce netko ako nista saljem u lepoglavu u zatvor na restauraciju. Oni su je i napravili. Poseban je gust sjedit i lezat na stvarima koje su izradili zatvorenici. Rucno sve bokte, izrezbarili rucno drveni dio, nezz jesu rucno sivali ali evo meni doma sve ko novo. Ali ok ja to bas pazim i cuvam. Stari je svoju malo satrao pa bi je popravio jer je steta takav komad ne popravit zbog malo ishabanosti koze. Bas je cvrst namjestaj.
 
Je
Istina je
Nije taka zenu i prica sa sinon vec 6 miseci😂😂😂😂
A izgleda da spava u podrumu…..🤪🤪😂😂😂
Dode u stan samo za u kondut….
Priča sa sinom već 6 miseci, ne razumin ovu konstrukciju.🤔
 
E pohvale @Shepa , u neko ludo večernje doba mi je pukao patent na jaketi i poremetio plan kretanja. Moguće da je kumovao račun od 60kn sa 2 pive 😂 Iducim jutrom organizira posjet prijatelju koji je to promjenio. 🍻🍻
 
  • Like
Reactions: Shepa
E pohvale @Shepa , u neko ludo večernje doba mi je pukao patent na jaketi i poremetio plan kretanja. Moguće da je kumovao račun od 60kn sa 2 pive 😂 Iducim jutrom organizira posjet prijatelju koji je to promjenio. 🍻🍻
I meni je prominija na kožnoj 👍
 
  • Like
Reactions: Švabo