×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Ako sam se rodia u Špinutu, jesam li fetivi?
Bajker nisam, to znam. :mrgreen:
Nisi, onda ti mater nije stigla do bolnice na firule pa si ispao usput.😅🤣🤣
 

Attachments

  • 0C299B32-0420-48F8-87DB-496AA845DB91.jpeg
    0C299B32-0420-48F8-87DB-496AA845DB91.jpeg
    236.4 KB · Views: 0
Bilo bi jednostavnije da si pita,di je ko roden...jer dosta njih ne zna sta znaci fetivi. :mrgreen:

Tako si triba pocet...
znamo mi sta znaci fetivi..ko nije ima u razredu ili u ekipi bar jednog fetivog sta se na razglas falija kako su njegovi stoljecima vec odavde, a mi vlaji dosli i zauzeli grad..nazalost,danas su fetivi jako rijetki a i pomisani sa vlajima, danas se vise ne cuju..
 
znamo mi sta znaci fetivi..ko nije ima u razredu ili u ekipi bar jednog fetivog sta se na razglas falija kako su njegovi stoljecima vec odavde, a mi vlaji dosli i zauzeli grad..nazalost,danas su fetivi jako rijetki a i pomisani sa vlajima, danas se vise ne cuju..

Zašto nažalost?

Da su valjali, ne bi vlaji i hercegovci zauzeli ništa.
 
A svugdi u gradovima su domoroci izgurani... naročito veće sredine, ZG, ST... nije vlaj ni hercegovac kriv šta je kupija kuću ili zemlju u St ili okolo, doveja svoje, pa svoji doveli druge svoje...kupovali su od fetivih splićana zemlje, nisu od kanađana ili belgijanaca...e sad su fetivima svi krivi, a kad su kupovali od njih onda su in valjali...al nije to samo u ST...
 
Zašto nažalost?

Da su valjali, ne bi vlaji i hercegovci zauzeli ništa.
ovo nazalost sam triba pod navodnike stavit..dapace,ima sam frenda koji je bio bas podrugljiv i pun sebe, ruga nam se i drza se kao da je iznad nas(valjda tako odgojen),ima li su masu zemlje koju su rasprodali, a danas nema za papar..neradnici i jebivjetri teski..od fetivi vecih neradnika i filozofa nema..skuzija si, nisu mi mili.. 😂
ps.jasno,cast rijetkim izuzecima