×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

daj seki dođi sebi 🙃
vučeš te kufere svudi sa sobon, a u njima mrvice od kruva
mislim takvih ima koliko očeš po gradu, vuću te kufere neka se vide brale, izgledaju veči i močnijiii prrrrr...
 
daj seki dođi sebi 🙃
vučeš te kufere svudi sa sobon, a u njima mrvice od kruva
mislim takvih ima koliko očeš po gradu, vuću te kufere neka se vide brale, izgledaju veči i močnijiii prrrrr...
pa zato ih i policija respektira, a kuferi su tu zbog radi usputnih mozebitnih poslovni ponuda(mogu i migrante svercat priko granica).. 😂
 
daj seki dođi sebi 🙃
vučeš te kufere svudi sa sobon, a u njima mrvice od kruva
mislim takvih ima koliko očeš po gradu, vuću te kufere neka se vide brale, izgledaju veči i močnijiii prrrrr...
Hahahaha
Pa bocne stavia nedavno kad smo isli u dvoje…..prije toga skoro godinu dana ih nisan stavia
To je samo za iznimne situacije jer sa kuferima zaboravi prolazenje izmedu auta…..

a najjaci su mi ovi stokeri…..
Ima ih nekoliko………..
Cim neko napise nesto kontra mene bilo tocno ili krivo ili zajebancija odma lajkaju
Koi su to likovi………
Zavist je zajebana stvar……..
 
  • Like
Reactions: Zog
Hahahaha
Pa bocne stavia nedavno kad smo isli u dvoje…..prije toga skoro godinu dana ih nisan stavia
To je samo za iznimne situacije jer sa kuferima zaboravi prolazenje izmedu auta…..

a najjaci su mi ovi stokeri…..
Ima ih nekoliko………..
Cim neko napise nesto kontra mene bilo tocno ili krivo ili zajebancija odma lajkaju
Koi su to likovi………
Zavist je zajebana stvar……..
znaci nisu ti trebali godinu dana, zanimljivo🙈 mozda sve stane u zadnji kofer🤔
i nije zavist, samo je smišno...
i istina je 90% tih kofera, a pogotovo GS-ova po gradu je za kurcenje😂
 
znaci nisu ti trebali godinu dana, zanimljivo🙈 mozda sve stane u zadnji kofer🤔
i nije zavist, samo je smišno...
i istina je 90% tih kofera, a pogotovo GS-ova po gradu je za kurcenje😂
Stavin na sic straga pa lastikon onin sa kukicama ucvrstin
Po gradu bez veze bocne kufere drzat…..po meni to nema smisla ali boze moj….ne mogu nista govorit kontra kolega na GS ili GSA sta vuku bocne kufere jer velika vecina ima centralni mali kufer u koji ne stane integralna kaciga…..
Nevjerojatno ali istinito
Pa onda moraju vuc bocne…….
A mozda ih drze da imaju opravdanje da se voze 25-35 kmh i ga cekaju u redu na semaforu jer ne znaju se provlacit…..
Stvarno neznan…..
Ima super vozaca GS/GSA
Prosli put je mene i frenda na S10 prema Karlobagu prosa lik sa GSA a ima je i suvozacicu…ŠI table….lik je pilot…..
 
  • Like
Reactions: Zog
Hahahaha
Pa bocne stavia nedavno kad smo isli u dvoje…..prije toga skoro godinu dana ih nisan stavia
To je samo za iznimne situacije jer sa kuferima zaboravi prolazenje izmedu auta…..

a najjaci su mi ovi stokeri…..
Ima ih nekoliko………..
Cim neko napise nesto kontra mene bilo tocno ili krivo ili zajebancija odma lajkaju
Koi su to likovi………
Zavist je zajebana stvar……..

Koji si ti redikul 🤣

stokeri, zavist urote protiv Sekija 🥴🥴🥴🤣
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
nemogu opisat koja mi je muka kad moran stavit bočne kufere....a to je jedanput godišnje kad iden na godišnji s ženon i to samo od kuće do kuće i brzo skidaj
ma svi sa bočnim kuferima mi izgledaju ka outobus
 
  • Like
Reactions: Branko-ST and Zog
nemogu opisat koja mi je muka kad moran stavit bočne kufere....a to je jedanput godišnje kad iden na godišnji s ženon i to samo od kuće do kuće i brzo skidaj
ma svi sa bočnim kuferima mi izgledaju ka outobus

ko putuje Ok al ovo po gradu, vozat kufere meni je bolje onda ici autom
 
nemogu opisat koja mi je muka kad moran stavit bočne kufere....a to je jedanput godišnje kad iden na godišnji s ženon i to samo od kuće do kuće i brzo skidaj
ma svi sa bočnim kuferima mi izgledaju ka outobus
Da upravo tako
Samo kad je iznimno potrebno i odma skidanje………
Ali kad imas centralni(ne ti nego imaoci odredenih motora) di ne moze stat integralna kaciga onda imas problem……..
 
  • Like
Reactions: Zog
Da upravo tako
Samo kad je iznimno potrebno i odma skidanje………
Ali kad imas centralni(ne ti nego imaoci odredenih motora) di ne moze stat integralna kaciga onda imas problem……..
Nisam nigdi vidija da je bocni kufer veci od centralnog
 
da, umalo RIP...tako sam se davno obazirao i na one šta nose begove i ski nosače do lita...pa ono, ako mu je za potribu ili kurčenje, jebemese... ja od toga nemam ništa što razmišljam "ma zašto on to nosi"...
 
da, umalo RIP...tako sam se davno obazirao i na one šta nose begove i ski nosače do lita...pa ono, ako mu je za potribu ili kurčenje, jebemese... ja od toga nemam ništa što razmišljam "ma zašto on to nosi"...
Dobro koja je situaciju sta se motora tice
Oces uzimat sta ili…..
Jucer vidia hrpu Njemaca na Harleyima a onda nepovezano i jednog naseg…..cudni straznji zmigavci…..jedva ih uocia
 
Ja još bočne nisam niti proba zavoziti. Ni centralni mi nije drag. Šta stane u ruksak stane, ostalo u malu oxfordicu pa na sic.
 
Dobro koja je situaciju sta se motora tice
Oces uzimat sta ili…..
Jucer vidia hrpu Njemaca na Harleyima a onda nepovezano i jednog naseg…..cudni straznji zmigavci…..jedva ih uocia
nije da ne želim, ali za sada nemam "resurse" pa i ne planiram..novce trenutno kanaliziram "u druge projekte", a ovaj motorin zadovoljava sve trenutne potrebe za skvo i mene. gradska vožnja i izletići u trokutu zadar-imoCki-ploče tu negdi.
a jedino ako ne uleti koja kombinacija.
znam samo da će se cilu zimu vozit i da mi ne treba nikakva cerada i pametni punjači akumulatora...trebam nać neke kratke podgače za jajca i to je to...auta su nam trenutno otela dica...a za skvo i mene, vikendom i posi posla ostaje motor ili nanoge :)
 
nije da ne želim, ali za sada nemam "resurse" pa i ne planiram..novce trenutno kanaliziram "u druge projekte", a ovaj motorin zadovoljava sve trenutne potrebe za skvo i mene. gradska vožnja i izletići u trokutu zadar-imoCki-ploče tu negdi.
a jedino ako ne uleti koja kombinacija.
znam samo da će se cilu zimu vozit i da mi ne treba nikakva cerada i pametni punjači akumulatora...trebam nać neke kratke podgače za jajca i to je to...auta su nam trenutno otela dica...a za skvo i mene, vikendom i posi posla ostaje motor ili nanoge :)
Pitam jel nemas motor
Imas moped😂😂😂😂
Imocki i Zadar kazes…..
Ako ides u Zadar javi se Pafu……😂😂😂
 
a iman već dosta "ekipa", ne triba mi još i motorna, motorizirana, motoristička ili kako već se to zove...
đir sa nekim ko mi paše tu i tamo i kad je meni ćif možda, ali malo sam i star za te moto klubove, druženja, prišivke, nepaše mi to sektaštvo... sjednem skvo i miran sam. ne znam, meni ona ne smeta, ako je netko falio u odabiru, jebiga...
 
  • Like
Reactions: aprilliaaa