×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Bia 06.01 do Neuma…..ubilo me sunce….zamalo se onesvistia
Sunce u oci kad ides i kad se vracas…..
Triba cekat 4,5 misec za ic prema dole
Plus kad je ladno moras ic magistralon umisto preko Biskog i Zadvarja…tako da jos veca katastrofa….uzas na uzasima
Stas ubosni trosit,kad u tete olge ima po akcijskim cijenama.
 

Attachments

  • Screenshot_20230216_223118_Gallery.jpg
    Screenshot_20230216_223118_Gallery.jpg
    1.6 MB · Views: 0
Pita me je vozačku i prometnu, pogleda papire i motor i reka u redu ugodan dan. Dok san prtlja oko rukavica propustija je 2 auta i odma zaustavija beverlija šta je naiša.

Meni je imponiralo šta su svi vidili kako policija zaustavlja bilog stroma zato šta misle da je opasan :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: Nero
Ploče. Još je i gužva :mrgreen:
Često san doli na kavi iz jednostavnog razloga šta su mi taman na kilometraži za prvu pauzu (~100-130 km) i čini mi se (iz perspektive nekog ko je tu uvik u prolazu) ka lipo i mirno misto za život (y)

A kad se krene iz Ploča prema Vrgorcu naiđeš na jednu od najboljih dionica šta san vidija od Pule do Dubrovnika; dobar asfalt, skoro nula prometa i zavoj na zavoju(y)
D62

Screenshot_20230219-192731_Maps.jpg
 
A šta ja znam, jednom sam prilikom tamo bia 2 sedmice, posla radi. Uvik mi je nekako izgleda taj grad ka grad duhova. Malo svita, a građevina dosta.
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
Ploce.....vojska.....Izdvojena straza....domace vino i kokosi.....na balote sa nadredjenima.....bacinska jezera i kupanje.....i mala trgovina u kamenoj kuci....

Nezaboravno
 
A kad se krene iz Ploča prema Vrgorcu naiđeš na jednu od najboljih dionica šta san vidija od Pule do Dubrovnika; dobar asfalt, skoro nula prometa i zavoj na zavoju(y)
D62
Je, samo kad kreneš od Vrgorca prema Zagvozdu pa do Grabovca tamoka kod Šestanovca dosta je asfalt loš, puno rupa... šteta, lipo za vozit.
 
U Ploce sam svratio na kavuSlag zadnji put na putu za Peljesac,hrio sam i u povratku,ali suputnica nije dala...da je šporko,prljavo,bezVez...pa cak se i slazem nesto s njom,nista se tamo ne radi,al ok,to je lucki grad...
 
meni ne treba za sada nešto premium suspenzije, ja se guštam tuda vozikat, al mogli su malo obnovit tu cestu.
puno draže mi se tute nunde vozikat, nego gori doli po magistrali.
 
  • Like
Reactions: JosipS