×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

ADV odmara se klasa
Goretex odijelo se talasa

Screenshot_20230507-125446_Gallery.jpg
 
Ova Super Tenere mi je prilipa i svaki put kad smo u điru je gledan i čudin se zašto nije bila popularnija, a T7 će jednog dana u garažu kad mi cesta više ne bude na prvon mistu (y)
 
  • Like
Reactions: diesel power
Preuredili su WC u ŠimeUNDJoso na rotoru u Kninu! - nisan uspija slikat jer se još jedan piša ali vridi otić vidit!!! (y)
 
  • Like
Reactions: seki22
prije neki dan se vraćam iz Makarske, doletio iz zavoja, a Francuskinja iz drugog smjera u kombiju lagano 5 km/h preko pune skreće lijevo na ovu uzbrdicu u apartman... po kočnicama i zaobišao je kroz drugu traku. da sam doletio sekundu prije i vozio 20-30 km/h brže bilo bi veselo :mrgreen:

11.png


znam da je uobičajeno i da to rade cijelo vrijeme, ali eto još jedno upozorenje da svi pripazimo...
 
  • Like
Reactions: JosipS and Dene
Jucer ujutro, Split kava i setnja Primosten, pa Sibenik, 75 katova navodno, pa Jadrija, vratio se preko Boraje, nesto prije 22.

Asfalt Boraja 99%, spustanje prema Trogiru sa punim mjesecem.
 
10kg teza od 1250...ali kad montiraš samsonajte na be em wee,onda je kilaza na strani bavarca.
Bavarac osim kilaze nije toliko trom tako da i sa svom opremom je agilnija krava.
Na stranu sto je najtezi od konkurencije i da ih sve spustis (ili dignes) na iste kile ima najpitomiji endzin medju konkurencijom.
Ali disajn... Top
 
  • Like
Reactions: diesel power
  • Haha
Reactions: diesel power
pa lipo im piše parking za motore, a oni parkirali skutere. i sad turisti krivi. svašta...
dosta je tog terora skutera po parkinzima za motore!
Bravo ST komunalci, bravo Puljak, napokon reda malo!