×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Nike11 said:
Seki 22

Ne moj se sramotit :LOL: (y)
Prokuzia si me
Nije bia Vale a ni aerox
Malo san se salia
Bila je Africa
Evo slika
933ffb7558191c8828179dab65e7e5e5.jpg

65f6d2d29552d5e0d8fea3562692f197.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neki R motor zuto crni dobro stucen tamo kod titovih nebodera nasuprot turske kule kraj raskrsca na travi na nogari
Jel ko zna sta se zbilo??


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Neki R motor zuto crni dobro stucen tamo kod titovih nebodera nasuprot turske kule kraj raskrsca na travi na nogari
Jel ko zna sta se zbilo??


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lik diga na kolo i pa, sve ok.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Oprostite svitu ali ne znam di ovo stavit

Dogodilo se zlo nasuprot servisa Ivancic ( Zbora Narodne Garde ) motor plavo bile boje ( nisam mogao prepoznati iz daleka ) a vozac je na zalost
smrtno stradao

Sve je trenutacno puno policije i promet je zaustavljen a izgleda da se tragedija dogodila prije mozda ne vise od sat vrimena
 
E, to je to za uz Obalu do 10. miseca :mrgreen: - imamo DE tablice šta idu 50 di je ograničenje 60, i ZG tablice koji se ZAUSTAVIJA usrid trake 200 metara prije semafora jer nije zna di triba skrenit 🤣

Neka ljudi uživaju u godišnjem, ja odo Izabrda da ne smetamo jedni drugima :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: t0malito and Nero
E, to je to za uz Obalu do 10. miseca :mrgreen: - imamo DE tablice šta idu 50 di je ograničenje 60, i ZG tablice koji se ZAUSTAVIJA usrid trake 200 metara prije semafora jer nije zna di triba skrenit 🤣

Neka ljudi uživaju u godišnjem, ja odo Izabrda da ne smetamo jedni drugima :mrgreen:
od pocetka 5. mjeseca nema me uz more eventualno 1-2 dira reda radi
 
yamamaha otvorila servis u najjacem kvartu u gradu..
 

Attachments

  • IMG-20200604-WA0000.jpg
    IMG-20200604-WA0000.jpg
    203.4 KB · Views: 126