×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

20 metara je šesti kat, tako da bi prije reka da se radi o napuhivanju naslova nego šta je novinar iša šubleron mirit u milimetar radi časnog i istinitog izvještavanja :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Nero
Da sigurno al svejedno nevidim nigdi nikakvu provaliju i zašto dva vatrogasna vozila.
No dobro sve su to špekulacije nego samo mi nije jasno di je moga izletit jer je sve ravno i kako je izletia jer je dobar vozač i nije tuntleša.
 
Jedan mali motor na krovu svita :giggle:

pozdrav 🥰
 

Attachments

  • kanta.jpg
    kanta.jpg
    266.5 KB · Views: 138
  • krov svita.jpg
    krov svita.jpg
    129.4 KB · Views: 163
  • biokovo.jpg
    biokovo.jpg
    160.1 KB · Views: 197
  • Like
Reactions: Kasho and Shepa
Pa šta se ne javi?
Isto kao što se ti javiš kad dođeš :mrgreen:

p.s. na kraju nas je bilo veće društvo pa nisam htjela bit partibrejker , bit će dana ;)
 

Attachments

  • IMG_20200622_162735.jpg
    IMG_20200622_162735.jpg
    191.3 KB · Views: 172
Isto kao što se ti javiš kad dođeš :mrgreen:

p.s. na kraju nas je bilo veće društvo pa nisam htjela bit partibrejker , bit će dana ;)
U pravu si ali mi bude toliki vremenski tjesnac da mi je ža šta se ne stignen javit tebi i još nekim poštovanim forumašima.
 
Revolucionarno! Neviđeno!!! - umisto Split-Gospić-Karlobag odvozija Split-Karlobag-Gospić :eek:

Đir je, ono, skoro ka da ideš Split-Gospić-Karlobag ali samo u obrnutom smjeru :mrgreen:
01.jpg
 
  • Haha
  • Wow
Reactions: Kasho and Nero
Jeli odvoženo u ispravnom smjeru ili ste išli Split-Gospić-Karlobag? :mrgreen:
 
da ne trazim,ili cinim novu temu..s danasnjim datumom mi istice registracija na bajku(iznenadilo me)..sad,jel mogu jos danas u djir, ili..obicno to obavim par dana prije isteka, al jbg.
 
da ne trazim,ili cinim novu temu..s danasnjim datumom mi istice registracija na bajku(iznenadilo me)..sad,jel mogu jos danas u djir, ili..obicno to obavim par dana prije isteka, al jbg.
Mozes do sata koji ti je napisan na osiguranju
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
Jel netko istraživao Brač motorom? Čuo sam da je cesta super, ima dosta makadama uz more pa se može naći raznih uvala, imam ga u planu posjetit i okružit cijelog koliko se može, pa ako netko je netko to već prošao bio bih zahvalan da to podijeli :) Pošto idem u špici sezone volio bih ićina zabačenija mjesta di nema dreke