×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

a ja bas izabra lip dan za do sela..pljusak , krupa, grmljavina..a suskavac izbacio iz kufera prije par dana, kao smetao mi..ugl.,mokar do koze
 

Attachments

  • IMG_20200731_204727.jpg
    IMG_20200731_204727.jpg
    132.8 KB · Views: 168
a ja bas izabra lip dan za do sela..pljusak , krupa, grmljavina..a suskavac izbacio iz kufera prije par dana, kao smetao mi..ugl.,mokar do koze
Mene je gornji dio kisnjaka vise puta spasio, dobio sam ga uz mesh ljetnu jaknu.. pae puta od zime jer je bila razlika i po 20 stupnjeva naspram temperature lad sam krenia negdi i par puta od kise.. nikad ga nisan maka od ispod sica
 
Mene je gornji dio kisnjaka vise puta spasio, dobio sam ga uz mesh ljetnu jaknu.. pae puta od zime jer je bila razlika i po 20 stupnjeva naspram temperature lad sam krenia negdi i par puta od kise.. nikad ga nisan maka od ispod sica
i mene bi, da ga nisam izbacio nakon Bog zna koliko vrimena u kuferu..i potrefim ko prstom u gofno..i jos par slepera sta su mi dosli u susret i prosli.. :mrgreen:..triba im zabranit vozit po kisi, mamicu im..
ps.kisnjak je opet u kuferu.. 💪
 
Ja sam jedno vrijeme bio magnet za kišu nitko se nije htio vozit sa mnom:mrgreen:
 
Pokušavam dokučit sta je bio o ovom idiotu u glavi, je li iša dignit motor na zadnje ili mu je koncept ručke od gasa jos uvik stran? Srića bia je autobus, koji po difaltu vozi sporije od ostalih i vozač sa refleksima..


 
Pokušavam dokučit sta je bio o ovom idiotu u glavi, je li iša dignit motor na zadnje ili mu je koncept ručke od gasa jos uvik stran? Srića bia je autobus, koji po difaltu vozi sporije od ostalih i vozač sa refleksima..


Trenutne važeće teorije su;

- "cramp buster" mu zaglavija gas
- iša da će nazadnji, a nezna
- neiskusan vozač (rentan motor)
- nakrca 20 kila prstaca u kufer pa ga pritegnilo nazad

Meni je ludilo kako je motor moga iz ovako niskih okretaja dignit kolo, na Fazeru mu se ovo nikad nebi desilo :mrgreen:
 
Stigla mi čestitka na 500 kn od PU Imotski :mrgreen:

Kamenmost, kaže članak 12. stavka 8. Zakona;
"Sudionici u prometu dužni su držati se ograničenja, zabrana i obveza izraženih pomoću postavljenih prometnih znakova."

- kako nije u kazni napisana brzina pretpostavljan da je ovo za priticanje priko pune? Pitan jer san naučija lekciju i neću to više ponovit :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: Nero
Nisan zna da mi ovako mogu poslat kaznu bez da me slikaju i zaustave(n) - npr. u nedilju san niz Klis pristiga pandura priko desne trake jer mi se nije tija maknit iz live i sad može lipo sist za pisaći i poslat mi jednu :mrgreen:
 
Stigla mi čestitka na 500 kn od PU Imotski :mrgreen:

Kamenmost, kaže članak 12. stavka 8. Zakona;
"Sudionici u prometu dužni su držati se ograničenja, zabrana i obveza izraženih pomoću postavljenih prometnih znakova."

- kako nije u kazni napisana brzina pretpostavljan da je ovo za priticanje priko pune? Pitan jer san naučija lekciju i neću to više ponovit :mrgreen:
al nema kamera na kamenmostu..?
 
inace, odradija i ja skywalk..triba gori stavit kameru, u pol sata sam skoro popisa gace od smija..
 

Attachments

  • IMG_20200905_090921.jpg
    IMG_20200905_090921.jpg
    209.8 KB · Views: 104