×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Danasnji dir pred kisni tjedan
Kaštela-drniš-roski slap-skradin-sibenik-kaštela
Cca 200 km
Cesta 7/10,promet-nema, zasjede-nema, kamere-2, benzinske-nema.
 
Ah....
Danas nista....
Jucer udria mali diric Okruk-Krusvar i nazad.....
Bilo prometa.....ali dalo bi se od Dugopolja do Krusvara par puta tamo amo......cesta nije prometna a ima i zavoja
 
Danasnji dir pred kisni tjedan
Kaštela-drniš-roski slap-skradin-sibenik-kaštela
Cca 200 km
Cesta 7/10,promet-nema, zasjede-nema, kamere-2, benzinske-nema.

Benzinske nema? :rolleyes:
Benzinska u Drnisu i u Tromilji.
 
Za tu u tromilji sam morao skrenuti 25 km sa svoje prvotne rute, i jos lopovi kunu skuplji benzin prodaju

Napisao si Skradin.... jel tako?

1600600834692.png


Glede kune.... kolko ti motor trosi? 25/100 pa da ces afanati kad utankas :mrgreen:
Vozis Fazera koji kad se ne odvrne trosi ko upaljac ;)
al... nebitno, naravno da ima Tromilja benz i iza lipi kafic.

Jedino ako ti je Skradin odokativan pojam kruga od 15-20km pa si bio na drugoj strani prema Bribirskim mostinama :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Kesi
Napisao si Skradin.... jel tako?

View attachment 723342

Glede kune.... kolko ti motor trosi? 25/100 pa da ces afanati kad utankas :mrgreen:
Vozis Fazera koji kad se ne odvrne trosi ko upaljac ;)
al... nebitno, naravno da ima Tromilja benz i iza lipi kafic.

Jedino ako ti je Skradin odokativan pojam kruga od 15-20km pa si bio na drugoj strani prema Bribirskim mostinama :mrgreen:
Skradin nije bio u planu, on je nadosao radi pumpe samo, navigacija ne pokazala 27 km do pumpe u tromilju od mog stajališta.

Screenshot_2020-09-20-13-27-00-534_com.google.android.apps.maps.jpg
Screenshot_2020-09-20-13-27-00-534_com.google.android.apps.maps.jpg



Vozim cb 1300 ne fazera koji trosi 7 litara
Uvijek je tifon 100 u njemu tako da niti stedim na gorivu niti ga vizim stedljivo niti pratim koliko sam livao u motor kad negdje idem, to je bila samo primjedba na njih
 
ima li koja kamera do primoštena na magistrali..ne idem baš na tu stranu pa nisan upucen..
 
ima li koja kamera do primoštena na magistrali..ne idem baš na tu stranu pa nisan upucen..
Imas u Podorljaku
I naravno one poznate do Marine
Sadxse ne mogu sitit ima li jos di koja
Ne isplati se ic bez navigacije
Pa ti onda onda sve lipo kazes pa usporis kad tribas
Isplati se navigacija ne u jedan dir nego u pola dira
 
  • Like
Reactions: LALA3
Skradin nije bio u planu, on je nadosao radi pumpe samo, navigacija ne pokazala 27 km do pumpe u tromilju od mog stajališta.

View attachment 723343View attachment 723343


Vozim cb 1300 ne fazera koji trosi 7 litara
Uvijek je tifon 100 u njemu tako da niti stedim na gorivu niti ga vizim stedljivo niti pratim koliko sam livao u motor kad negdje idem, to je bila samo primjedba na njih
Jesi siguran da ri bas triba 100 oktana
Kolika ti je kompresija
Ja livan u motor i skuter ecto eurosuper 95 na LuKOilu i zadovoljan
100tka nema smisla
 
ima li koja kamera do primoštena na magistrali..ne idem baš na tu stranu pa nisan upucen..
https://www.google.com/maps/d/u/0/v...&ll=43.58041079680889,16.203133312033007&z=11 ovdje imas prikaz svih kamera ( ne mogu sa sigurnoscu reci da su sve updateane)
Jesi siguran da ri bas triba 100 oktana
Kolika ti je kompresija
Ja livan u motor i skuter ecto eurosuper 95 na LuKOilu i zadovoljan
100tka nema smisla
Ne vjerujem da mi triba, ali moze mi se pa uvijek livam tifon 100 ako imam priliku za tim, na lukoil ne idem jer mi je auto jednom stopalo nakon sta sam nasuo njihov premium dizel
 
  • Like
Reactions: LALA3