×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Maloprije bilo na radiju da su napisali 193 kazne za prekoračenje brzine motoristima za vikend.
Eto sholdi...samo nek je vozacka OK...
 
U cetvrtak navodno dolaze i zmije iz Zagreba pisat malo kazni
 
evo kazu da stizu bre kobre u Split, pa ovde mozete vidit sve brojeve tablica koje vas zanimaju 😂


Bilo bi bolje da malo napisu jedno 2000 kazni za mobitel svaki danu u bilo kojem vecem gradu u HR radi kojeg se u zadnjih par godina dogadja barem 50%
sranja

Ovo zele plasit malu dicu po cesti a neka onaj njihov razbijac skine znacku pa mozemo odradit koju rundu kad god hoce

Sigurnost i povjerenje a prije bi se reklo Nered i Korupcija
 
Šta će sad nas ovde doć zajebavat? :rolleyes: :eek:
Kad su zagrebčance dresirali raznim vrstama maltretiranja, sad dolaze ovde nas dresirat. E neće ići!!! Dogovorit će se ovde ekipa vikendom da se vozi po propisu po ograničenjima 30, 40 50 km/h, pa će vidit kaos.:mrgreen:
U Zagrebu imaju puste Avenije ka u New Yorku, sa 3 trake i ograničenje 60 km/h.:unsure:o_O🤣
 
ja imam veću fobiju od Audia (+ što su mi većina u principu isti - naročito sprijeda :mrgreen: )

GTR/BMW mi nije zanimljiv dok je u pokretu, jer ako ga i obiđeš skužiš (po opremi motora)
da nije klasični touring vozač :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Nero
...kad obilazim Audi obično svi vlasnici se čude, zašto se zaletim, pa
par sto metara paralelno gledam tko vozi i što ima u autu :mrgreen: i
tek onda: gas :ROFLMAO:


a dobro - nije samo Audi, ali on mi je ostao najviše u sjećanju :mrgreen:
i škode u BiH
 
evo kazu da stizu bre kobre u Split, pa ovde mozete vidit sve brojeve tablica koje vas zanimaju 😂
Ja san u vojsci bia u Kobrama
Znaci mene nece????
Btw danas vidia jednog ususret dolazia pod rotacijon
Mislin da je stiza nekog sa skuteron.neznan jel ima kacigu ili samo kapuljacu priko
Jerbo san projuria.....
A prije neki dan me legitimira
Momku bilo krivo sta me zaustavia ali nije me moga ignorirat.gleda ga je sef....
Na mostu povise Baca.....
Jebiga nas na mocnim motorima koji nisu R ne zaustavljaju tako cesto....
Sve raspalin.puna ratna sprema.....
Morat cu i kufere sa strane stavit....😂🤪😜