×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

dobro se u ovoj razjebanoj vukojebini ista i prodaje..al vidim da i sve vise pomoraca kupuje polovno, znaci, ni njima vise nije do kurcenja..kako je krenilo, i pekare ce zatvarat
Situacija je zesce zajebana....
Ko prezivi pricat ce
Sad kupit novi motor nazalost nema nikakve ekonomske racunice kad isti takav polovni star godinu,godinu ipo sa 6000-10000 iljada km dode cca 33% manje....
Nazalost to je tako.....ko ima dobar servis ce prezivit.....ko nema.....aj ca.......
 
Sve stoji samo je cinjenica da su neki imali dobar i provjeren brand i opet uspili ukenjat motku
Situacija sa kawom mi je jednostavno neshvatljiva jer je to tvornica koja ima iza sebe i modele i tradiciju i svoje poklonike ali ako zaista netko misli da ce se
motori prodavati sami od sebe to je teska iluzija
Proslo je vrime kad si prodavaca mora molit da kupis motor ( a znamo da je tako doslovno bilo )
Ja nisam upucen u zakulisne igre i prodajne politike pojedinih brandova ali recimo da ta kawa stigne nekome poput BoBa u ruke ( koji ima financijsku podrsku svog gazde ) onda bi tu bilo vjerovatno dobrih rezultata
Mislim da je multibranding dobra i pozeljna stvar ako se radi sa mjerom
Nemas se sta cudit.Kawasaki nema skutere vrijedne paznje
Versys 650(kao neki model koji je bitan za prezivit)pored Tracera 700 i Stroma 650 nema nikakvih sansi bez dobrog marketinga i podrske a za to treba puno ulozit.P&B je dugogodisnji igrac u moto grani sa vrha poretka a Prizmic je lider u auto grani i mislin jaci od bilo koga osim Zubaka pa prema tome njemu moto sekcija je igrarija.....takorec Hobby.....
Kroz sezonu dvi bit ce daleko najjaci servise za motore u RH......
 
Imaju oni sve sta triba osim dilera

 
dobro se u ovoj razjebanoj vukojebini ista i prodaje..al vidim da i sve vise pomoraca kupuje polovno, znaci, ni njima vise nije do kurcenja..kako je krenilo, i pekare ce zatvarat
Šta su pekari napravili?
 
Iza Makarske polako. Baš u Brelima je bila sačekuša za vikend.
Nisu Brela već Baška Voda, zavučen sivi Ford s Binarom u kabini, policajac unutra.
Nakon 1 km na Baškom Polju,pit-stop, čunjevi, znakovi 80-50-30-10....stop i idemo, inventura.😁😁
Tko je prekoračio na..bao je....itd....,registracija,auspuh.
Uglavnom, zaboravit popularnu dionicu,poskupilo.😂😂
 
Nisu Brela već Baška Voda, zavučen sivi Ford s Binarom u kabini, policajac unutra.
Nakon 1 km na Baškom Polju,pit-stop, čunjevi, znakovi 80-50-30-10....stop i idemo, inventura.😁😁
Tko je prekoračio na..bao je....itd....,registracija,auspuh.
Uglavnom, zaboravit popularnu dionicu,poskupilo.😂😂
Nabavit malo rabljeni turski killer dron i spustit im ga na haubu uz srdacne cestitke :cool:
 
Nisu Brela već Baška Voda, zavučen sivi Ford s Binarom u kabini, policajac unutra.
Nakon 1 km na Baškom Polju,pit-stop, čunjevi, znakovi 80-50-30-10....stop i idemo, inventura.😁😁
Tko je prekoračio na..bao je....itd....,registracija,auspuh.
Uglavnom, zaboravit popularnu dionicu,poskupilo.😂😂
Slabo iden magistralon doli ionako
Ako bas iden doli onda Bisko,Sestanovac pa do Vrulje.......
 
Nemoj molit te upotrebljavat te pridjeve
Bez veze trazis neku svadu i da ti moran rec da si bezobrazan sta vec....da pocnem upotrebljavat Predsjednikov rijecnik
Zasto imas potrebu vridat.....
Ne razumin taj mentalni sklop
Ako mislis da san nesto krivo reka onda se moze drugacije to rec
“Ne mislim da si u pravu jer......””Ne slazem se jer....”
Ali ne mora se ic “Ne lupetaj gluposti”....
Ka da si neki punjetar od 18 god odnekud iza brda......a pretpostavljan da nisi......
Ne tražim svađu niti želim vriđat ni provocirati...
Samo san reka ono šta mislin. Dobro možda malo u Predsjednikovom stilu 😁
Oprosti ako te moj post uvridija...
 
  • Like
Reactions: seki22
Ne tražim svađu niti želim vriđat ni provocirati...
Samo san reka ono šta mislin. Dobro možda malo u Predsjednikovom stilu 😁
Oprosti ako te moj post uvridija...
Referira san se na hype koji se stvoria oko T700.
Navodno jako dobar i pogoden motor
Pa onda to podigne prodaju cile marke
A kontan da u ST ih se prodala vecina.u zadnje vrime vidia san 3,4.....
Kao recimo Mir postane prvak MotoGP i odjednom se Suzuki pocne prodavat ka lud
Cudni su putevi prodajni......
 
bilo je interesantno gledat,kako se na Vrulji ekipa okrece put Omiša,kad se saznalo da je na baškom polju sacekuša.
ja sam se isto odlucia za častan uzmak...
 
  • Haha
Reactions: Nero
Situacija je zesce zajebana....
Ko prezivi pricat ce
Sad kupit novi motor nazalost nema nikakve ekonomske racunice kad isti takav polovni star godinu,godinu ipo sa 6000-10000 iljada km dode cca 33% manje....
Nazalost to je tako.....ko ima dobar servis ce prezivit.....ko nema.....aj ca.......
Di to ima za kupit motor godinu dana star sa 10.000 KM., 33 % jeftinije od novog kompletno opremljenog...javi odma... pogotovo ako je V-Strom 1050.
 
a kad smo vec kod sacekusa, jel prcaju ove sa homologiranim cijevima upisanim u prometnu, a voze bez db-killera..?
 
Takvi su in najdrazi
Ispravni na prvi pogled....a neispravni😂😜😎🤪
a kum me nekidan ubjediva, da te nece dirat ako je auspuh u prometnoj upisan..napravit cu po selima ovih dana oprostajni, i stavljam originale na TuDuMa..pun mi kujac vise, da se nebi jos tresa di cu naletit na njih..po zakonu, i miran
 
  • Like
Reactions: Fritzr6
Ha....HD.....igron slucaja san zna di je i jednom sa prikon usa unutra da on vidi neki motor.....cijene prebolesne za rustikalnu tehnologiju.......premala smo mi sredina da bi takve cijene uspile sa takvim motorima

Sola Kawasaki/Indian.......Indian isto ka i HD....nema to sta trazit odi.....
Isto ka i HD sasvim slucajno san skuzia da je salon uST i to kadcje izaslo negdi da je kamion sta je donosia motore ili sta vec blokira cilu ulicu.prestrasno...i jednom san isa u apoteku pa okrenia glavu livo.i prije neki dan kad san isa u Garmina da nesto vidin takoder okrenen glavu a ducan tj izlog iznutra obljepljen papirima....
Znaci Kawasaki biau ST a nikakve reklame
A i misto za ducan je prebolesno bilo.pa bolje je i Piccilo na TTTS-u
Suzuki/Malaguti/Lambretta/Fantic za sada su OK.Ipak je Prizmic malo jaci igrac u auto svijetu u RH(Suzuki i Kia) pa moze izdrzat pad prodaje mada Suzuki sa Stromom radi cuda.Ova situacija sa 1050 i Hayabusom mi je malo cudna.....neznan jel su to kaznjeni radi multibrendinga.....da san na Prizmicevom mistu okrenia bi se moto programuHonde...neovisno sta nisi generalni....jer izgleda da nisu ni u Suzukiju na prvom mistu......
P&B neznan......Tmax vise se ne prodaje ka da sutra ne postoji.kuri on jos ali daleko je to od prijasnjih brojki..tracer 700 izgubia borbu sa Stromom.Super Tenere nema mada nikad nije ni bila prodajni hit
T700 izvlaci za sada i xmax 300 cini mi se
Bas me zanima prodaja Tmaxa ove godine
Piccillo.....nit smrdi nit mirise......za sebe ima valjda da ugodno zivi
Sago.....sta reci......moze pokorit svit sa trenutnom gamom Honde ali neznan......siri se.....vidit cemo....

Nekim prodavacima polovnih motora/skutera je svanilo.......tako da se tu zapravo krije jako dobra situacija za nas kupce.....

a jesan se raspisa.......
9 xadv je prodano u 2020, 3 stroma i 109 t maxa. Cisto da znas
 
9 xadv je prodano u 2020, 3 stroma i 109 t maxa. Cisto da znas
3 stroma........😳😳😳😳
Jebeno.....
X-adv je prodano ali polovno iz 2017 god......
Tmax......sta reci......nije Xadv za svakoga a integra nije to to....
Forza tek sad dosla.....
Po meni nema zbora ali........kao sto rekoh....cudno su putevi prodajni.....
 
a kum me nekidan ubjediva, da te nece dirat ako je auspuh u prometnoj upisan..napravit cu po selima ovih dana oprostajni, i stavljam originale na TuDuMa..pun mi kujac vise, da se nebi jos tresa di cu naletit na njih..po zakonu, i miran
Pa stavi DB killere i miran.....
Ja cu iduci tjedan na homogaciju auspuha.....
263 kn i miran
 
3 stroma........😳😳😳😳
Jebeno.....
X-adv je prodano ali polovno iz 2017 god......
Tmax......sta reci......nije Xadv za svakoga a integra nije to to....
Forza tek sad dosla.....
Po meni nema zbora ali........kao sto rekoh....cudno su putevi prodajni.....
U Indiji je 2019.g prodano 1 200 000 (miljun i dvista iljada) motora, pa sad brojite.
 
3 stroma........😳😳😳😳
Jebeno.....
X-adv je prodano ali polovno iz 2017 god......
Tmax......sta reci......nije Xadv za svakoga a integra nije to to....
Forza tek sad dosla.....
Po meni nema zbora ali........kao sto rekoh....cudno su putevi prodajni.....
Sluzbeni podaci