×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Znam da lako mogu saznati tko vozi koji motor ali to ne objašnjava kako ti mogu napisati kaznu ako nemaš tablicu a nisu re zaustavili
Mogu oni što oće ako su dovoljno podmukli. Tvoja rič protiv njegove nikad neće proć u tvoju korist 😂
 
  • Like
Reactions: Nero
Tako je, ne mora se ni pojaviti na sudu, ako nemaš dobrog odvjetnika da sruši optužbu gotov si..
 
zadnji vikend na predmetnoj dionici ... policija naručitu pažnju obraćala na vozače bez tablica, okretali bi se na cesti i trk za ovima bez tablica
rade svoj posal
 
Meni iz PP Imotski bila stigla kazna da sam dana tog i tog viđen kako kršim članak taj i taj, potražim članak i vidim da piše nešto tipa; "Pridržavanje prometnih propisa"

Dakle, napisali su da su me vidili kako kršim "neki" propis i bez da su me taj dan zaustavili poslali kaznu na 500 kn

Imocka posla (n):mrgreen:
 
Meni iz PP Imotski bila stigla kazna da sam dana tog i tog viđen kako kršim članak taj i taj, potražim članak i vidim da piše nešto tipa; "Pridržavanje prometnih propisa"

Dakle, napisali su da su me vidili kako kršim "neki" propis i bez da su me taj dan zaustavili poslali kaznu na 500 kn

Imocka posla (n):mrgreen:
Moras kad ides u Imocki nalipit U na tablicu i znak HDZ-a
Onda nema straja
Meni to prolazi u ciloj Dalmaciji😂😜🤪
 
  • Haha
Reactions: LemmyZD
Mogu oni što oće ako su dovoljno podmukli. Tvoja rič protiv njegove nikad neće proć u tvoju korist 😂
Ako ja prođem pored drota bez tablice i on me ne zaustavi,kako može znati da sam ja?
Ne pravim se pametan nego ozbiljno pitam,ok ako me vidi blizu kuće ali ako se to desi npr. kod Senja,Karlobaga...?
 
Ako ja prođem pored drota bez tablice i on me ne zaustavi,kako može znati da sam ja?
Ne pravim se pametan nego ozbiljno pitam,ok ako me vidi blizu kuće ali ako se to desi npr. kod Senja,Karlobaga...?
Hvala na pitanju :mrgreen: ja bi za svaki slučaj isključia mobitel prije nego krenem i izbjegao upadljive detalje
 
  • Like
Reactions: Dene
Ako ja prođem pored drota bez tablice i on me ne zaustavi,kako može znati da sam ja?
Ne pravim se pametan nego ozbiljno pitam,ok ako me vidi blizu kuće ali ako se to desi npr. kod Senja,Karlobaga...?
To je drugi par postola ako te ne zna. Ali kažem ti, neš ti meni problema njemu saznat ako se zainati. Zapamti motor dva tri s kojima si bia i meni npr. odma nađe objavu Kikija na fejsu (sve su mu javne), vidi koga je tagira i la papa. Moš ti na sud dovest Čedu Prodanovića ako ovaj tvrdi da je siguran da si ti bio...
Zato djeco kad bižite pandurima javite se, lagano slegnite ramenima i dignite ruke u "sorry frende" položaj i možda prođete lišo. Ako ga zaobiđete na zadnjem dok mu pokazujete prstić onda vjerojatno nećete :mrgreen:
 
Znači, hipotetski, treba se voziti solo, generički - neregistrirani motor, u serijskom stanju, kakvih je stotinjak u okolici (blek Tmax 09 alu podnice, Fz6, 636), koji se isključivo koristi u takve šporcko-rekreativne svrhe. U opremi koja skriva sve biometrijske karakteristike, kako vještak ne bi mogao identificirati pilota jer je uočio gljivice na srednjem prstu lijeve noge u japankama i tetovažu hajduka na desnom listu? :mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: smile 77 and Dene
Znači, hipotetski, treba se voziti solo, generički - neregistrirani motor, u serijskom stanju, kakvih je stotinjak u okolici (blek Tmax 09 alu podnice, Fz6, 636), koji se isključivo koristi u takve šporcko-rekreativne svrhe. U opremi koja skriva sve biometrijske karakteristike, kako vještak ne bi mogao identificirati pilota jer je uočio gljivice na srednjem prstu lijeve noge u japankama i tetovažu hajduka na desnom listu? :mrgreen:

U popis možeš dodati Trejsere i CBR SC59.

P.S. Što se biometrije tiče, na fotkama se jako dobro da npr. neki vozač motora nema pola lijeve šake (u rukavicama).

Tri fotke, jako visoke kvalitete (sprijeda, bočno i straga).

Uglavnom, happy time :)

Nadam se da će olabaviti, neki dan sam otišao do Omiša po ograničenjima, usporedio sam to sa svojim vremenom na bicikli, razlika u 5 min.