×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

ATA karent?? Explain please

" ATA karnet je jednostavan međunarodni carinski dokument koji se koristi za pojednostavljenje privremenog uvoza u stranu zemlju, s rokom važenja od godine dana. Ovim carinskim dokumentom omogućen je privremeni uvoz određenih kategorija robe u carinsko područje svake zemlje koja je prihvatila Konvenciju o privremenom uvozu, bez popunjavanja nacionalnih carinskih isprava, plaćanja carine i PDV-a ili polaganja depozita, što inače slijedi u redovnom postupku za privremeni izvoz odnosno uvoz. "

Idemo na utrku u BIH pa moras imat jer motor nije za registraciju
 
  • Like
Reactions: Nike11
Ebla te ONDA. Od kad imas ondu samo onda tj onda i jamahaha. Kralj i kraljica. A volija bi te upoznat i da vidim tog kraja i kraljicu sa punom opremom. Iman osjecaj da si dobar covik, naporan al dobar. Aj platit ce pice!
Proklet ćeš taj dan...... :mrgreen:
 
Vidija sam da si parkira do mene, bija sam u trci vadit ATA karent pa nazad na posal inace bi se javija.

Vidi koliko kosta far, ako ne vidis dobro stavi ocale 🤣
A to je tvoja zvir :unsure: , odličan.(y)
 
  • Like
Reactions: Nike11
Ebla te ONDA. Od kad imas ondu samo onda tj onda i jamahaha. Kralj i kraljica. A volija bi te upoznat i da vidim tog kraja i kraljicu sa punom opremom. Iman osjecaj da si dobar covik, naporan al dobar. Aj platit ce pice!
Ako se oćeš družiti sa njegovim visočanstvom zaboravi da će plaćati išta. Moraš odriješiti svoju kesu ☺️ nema ti druge.
 
Vidimo se ubrzo kraj kante😎
 

Attachments

  • 81A34D6D-A98C-4E3B-915C-0AD592C6E877.jpeg
    81A34D6D-A98C-4E3B-915C-0AD592C6E877.jpeg
    1,014.2 KB · Views: 0
Ako se oćeš družiti sa njegovim visočanstvom zaboravi da će plaćati išta. Moraš odriješiti svoju kesu ☺️ nema ti druge.
Auuuuuuu. Znaci skrtac. Nista onda. Ostat cemo dobri priko foruma
Pa svi ga znate u real life. Ma covik koji ima top motere ne more bit skrt. Ne virujen. :mrgreen:
 
Last edited:
Ebla te ONDA. Od kad imas ondu samo onda tj onda i jamahaha. Kralj i kraljica. A volija bi te upoznat i da vidim tog kraja i kraljicu sa punom opremom. Iman osjecaj da si dobar covik, naporan al dobar. Aj platit ce pice!
Ma samo zovi
Ja san po gradu svaki dan......
 
Auuuuuuu. Znaci skrtac. Nista onda. Ostat cemo dobri priko foruma
Pa svi ga znate u real life. Ma covik koji ima top motere ne more bit skrt. Ne virujen. :mrgreen:
Manje vise svi se znamo osobno
Ali smecari me izbjegavaju....
I bolje in je....
 
Ma samo zovi
Ja san po gradu svaki dan......
Ako si skrt, ne zelim imat posla s tobon. Dosta mi je mojih skrtaca u zivotu. Ako nisi, zelin vidit kralja i kraljicu. Kroz 6 misec iman GO. Pa se moremo vidit. Kad buden spreman , javin ti. Ili mi posalji mob na pm
 
Vidis po avataru

aj ne moj zafrkavat. Znas sve. Al tko je smecar. ?
Pa normalno da znan skoro sve
Nisan jucer dosa na forum
To mozda gnjilezi ne razume
Kad se mi sta se znamo i vozimo skupa zajebajemo pa ulete ka padobranci sa bezobraznim postovima
Ali dobro je.....govana uvik ima
 
Ako si skrt, ne zelim imat posla s tobon. Dosta mi je mojih skrtaca u zivotu. Ako nisi, zelin vidit kralja i kraljicu. Kroz 6 misec iman GO. Pa se moremo vidit. Kad buden spreman , javin ti. Ili mi posalji mob na pm
Šine ne tresi se....
 
Pa normalno da znan skoro sve
Nisan jucer dosa na forum
To mozda gnjilezi ne razume
Kad se mi sta se znamo i vozimo skupa zajebajemo pa ulete ka padobranci sa bezobraznim postovima
Ali dobro je.....govana uvik ima
Ok. Internet je to. Al moram ti reci , bez ljutnje. Upila si sa kraljen i kraljicom i dct. A ja sam relativno novi na forumu i svako prestupne dodem ovde.