×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Sad je asfalt do gori, ima usput neka staza za pješake, tu san se davno uspeja.
E ali Korešnica-Gornje Sitno, to je danas bilo zanimljivo, vidi se po motoru.
Nista sta smrk i malo vode ne moze oprat
 
Maloprije je na Kuku bilo desetak zaustavljenih motora, i dva policijska BMWa. Treba se na makadam prebaciti.

img
ma ne triba, triba samo birat ceste s manje prometa..srica,ovi se danas mimoisa sa mnom, a nidi nikog..konta sam da ce mozda zbog auspuha za mnom, al nije..mozda zbog pozdrava rukom.. 😅
 
Nutjak

Jadan dukac op onim bovanima

To je desert sled. Napravljen je za dovest se cestom do skretanja, a onda i dalje po neasfaltiranom dijelu. Ovjes u nijednom trenutku nije bija blizu granice, a aluminijska zastita nije nijednom zazvonila. Tako da, dukac je sretan jer ga netko zapravo i koristi za što je napravljen. Odradio je i TET proslo ljeto bez ikakve frke. Odličan je. Takodjer, ovaj Scorpion STR je bombetina od gume. Odlična po asfaltu, rubi se bez drame, a služi i na bilom putu.
Drugi put nazovi.:unsure::)

Ma sprdam se, u 6 popodne me uhvatija nemir.
 
To je desert sled. Napravljen je za dovest se cestom do skretanja, a onda i dalje po neasfaltiranom dijelu. Ovjes u nijednom trenutku nije bija blizu granice, a aluminijska zastita nije nijednom zazvonila. Tako da, dukac je sretan jer ga netko zapravo i koristi za što je napravljen. Odradio je i TET proslo ljeto bez ikakve frke. Odličan je. Takodjer, ovaj Scorpion STR je bombetina od gume. Odlična po asfaltu, rubi se bez drame, a služi i na bilom putu.


Ma sprdam se, u 6 popodne me uhvatija nemir.
Znam koji je motoric
Samo znam da ima i bovana pa ja svoj nazovi scrambler ostavim na onom malom parkingu
Jbg. terenska voznja mi nije jaca strana pa ne pokusavam
Drago mi je za feedback o gumama jer cu kad se vratim probat te pirelice na svom motoricu
 
Evo i ja odradio jedan mini đir kao Pale sam na svijetu. (jbg ostale žene uškopile :mrgreen:)
 

Attachments

  • IMG-20210509-WA0009.jpg
    IMG-20210509-WA0009.jpg
    79.1 KB · Views: 0
To je desert sled. Napravljen je za dovest se cestom do skretanja, a onda i dalje po neasfaltiranom dijelu. Ovjes u nijednom trenutku nije bija blizu granice, a aluminijska zastita nije nijednom zazvonila. Tako da, dukac je sretan jer ga netko zapravo i koristi za što je napravljen. Odradio je i TET proslo ljeto bez ikakve frke. Odličan je. Takodjer, ovaj Scorpion STR je bombetina od gume. Odlična po asfaltu, rubi se bez drame, a služi i na bilom putu.


Ma sprdam se, u 6 popodne me uhvatija nemir.
Proliče ???
 
To je desert sled. Napravljen je za dovest se cestom do skretanja, a onda i dalje po neasfaltiranom dijelu. Ovjes u nijednom trenutku nije bija blizu granice, a aluminijska zastita nije nijednom zazvonila. Tako da, dukac je sretan jer ga netko zapravo i koristi za što je napravljen.

millennial marketing pizdarije :mrgreen:, prodi kroz blato i 30cm vode pa ces vidit zasto nije napravljen

(ali je guba motorin, lipo upakiranih 40-tak konja (y) )

pitanjce, cime se hladi taj straznji cilindar koji je vozacu ispod jajca?
 
millennial marketing pizdarije :mrgreen:, prodi kroz blato i 30cm vode pa ces vidit zasto nije napravljen

(ali je guba motorin, lipo upakiranih 40-tak konja (y) )

pitanjce, cime se hladi taj straznji cilindar koji je vozacu ispod jajca?

Prvo, ima 73 ks, što je 80% više od original izjave :D :D :D Nadam se da si inače precizniji.

Drugo, vidio je poprilično blata po Velebitu(odradio je cijeli TET tamo i natrag bez frke) i pregazio je Žrnovnicu nekoliko puta. Tako da ne znam na što aludiraš :D :D :D


Što se hlađenja tiče, zračni je motor i grije kao nuklearni reaktor ljeti (u životu me nijedan od 38 motocikala koje sam posjedovao nije ovoliko grijao), ali hlađen je uljem :D :D Ima i hladnjak ulja tu naprijed.
 
E jeste me isprepadali pricama o radarima i policiji, jucer mi se prvi put u zivotu desilo da me auta preticu po magistrali... Osjecao sam se bas popisano :ROFLMAO:
Usput, od Metkovica do Brela nigdje nijednog policajca nisam vidio
 
  • Like
Reactions: Lucijano
Što ne znači da oni nisu vidili tebe.

U Baškoj Vodi recimo...

😁😁😁
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Što ne znači da oni nisu vidili tebe.

U Baškoj Vodi recimo...

😁😁😁

Valjda sam onda dobro ispao na slici ako su me i uslikali :) Vidjat ce me jos par dana, samo da ova kisa popusti i ja ga odvrcem, pa kud puklo da puklo :)
 
Tu sam ja i iza nedjelje :mrgreen:
Uglavnom, ako vidite kolonu na magistrali, tako sporu da cak i kamioni pokusavaju da preticu, vjerovatno sam ja na njenom celu :ROFLMAO:

@Shepa, je li na krivini u Baskoj na izlazu na put uz more ? Tu na uglu su nas 2 prolaznika onako bas pogledali kada smo prolazili :)
 
Tu sam ja i iza nedjelje :mrgreen:
Uglavnom, ako vidite kolonu na magistrali, tako spotu da cak i kamioni pokusavaju da preticu, vjerovatno sam ja na njenom celu :ROFLMAO:

@Shepa, je li na krivini u Baskoj na izlazu na put uz more ? Tu na uglu su nas 2 prolaznika onako bas pogledali kada smo prolazili :)
Lipo sutra do Imockog