×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

I ja sam se zavrtio malo preko gata i
sestanovca pa na vrulju i bjez preko omisa za split kad sam vidio oblake😅
motor je pun snage bez daljnjeg ali da ovako klize sa 10 % gasa nije normalno… mozda je do guma…na njemu su mischelin pilot power, jesu ove gume stvarno ovako lose… ajme
Ti si se očito navika na ovu rašpu od asfalta na otoku.
 
Evo rade se baluni za picigin
IMG_20210605_181252.jpg
IMG_20210605_181321.jpg
IMG_20210605_181348.jpg
 
Di ti je posuda sa vodom? Neotkrivas tajne brusenja
 
Otvorilo brzu cestu uz Klis. Ajme koji gust provozat se, asfalt je top.👍🏻
Evo i video lagane vožnje kroz Omiš, bez buke i galame sto je bila mažda i otegotna okolnost jer mi je izletila jedna ženska najvjerojatnije jer me nije primjetila. Možda je tek počela vozit pa se ne snalazi još najbolje u procjenama, a možda je i namjerno izletila mada mislim da nije. Mislio sam cak da ce lagano krenut i pustit me da prođem pa onda nastavit ali to piči i ne staje... OMG🤦🏻‍♂️
 
  • Like
Reactions: Lucijano
Ovo je zamršenije nego Poirot. :unsure:
Sve te misli su mi tada proletile kroz glavu u tih nekoliko milisekundi, kad je krenula kontam usporit ce, MA JOK, koči brajo. I onda sta da joj kažem, mislim da nije ni svjesna da se nesto tamo dogodilo.
Poanta je u tome da je tiha vožnja i šuljanje ponekad gore nego stvarat buku i privlačit pažnju.
 
Sve te misli su mi tada proletile kroz glavu u tih nekoliko milisekundi, kad je krenula kontam usporit ce, MA JOK, koči brajo. I onda sta da joj kažem, mislim da nije ni svjesna da se nesto tamo dogodilo.
Poanta je u tome da je tiha vožnja i šuljanje ponekad gore nego stvarat buku i privlačit pažnju.
I onda se čude kad im okineš retrovizor :unsure:
 
Jedva cekam da otvore cestu gore preko srinjina i tugara… najbolje za do omisa…
Ili odo ja na brzu cestu uz klis, tamo nema sporednih da netko izleti. Jedino se treba pazit ovih sto voze. I tu sam imao situaciju, prestroje se odjednom… ajme
 
Last edited:
  • Wow
Reactions: tomicap
a isto si moga kameru naprid stavit, da ti ne gledamo bubriznjak.. 😂
ps.a sta se tice ceste priko tugara, navodno se nece otvarat u 7 misec kako su najavljivali..ja u zadnje vrime za Omis iden gore al na BNC, pa priko Šestanovca na Dupce..tu i tamo neko prode, idealno za ne mislit puno
 
a isto si moga kameru naprid stavit, da ti ne gledamo bubriznjak.. 😂
ps.a sta se tice ceste priko tugara, navodno se nece otvarat u 7 misec kako su najavljivali..ja u zadnje vrime za Omis iden gore al na BNC, pa priko Šestanovca na Dupce..tu i tamo neko prode, idealno za ne mislit puno
Ovako je zanimljive, napetije, isčekivanje... ima motor crni vizir pa se slabo vidi kroz njega, probao sam. Mozda sa strane... za sad gujica😅🤣🤣
Bio sam prije par dan tuda, dobro je ali nije za ovaj motor. Za tdm top. S hornetom sam tuda picio cesto, i za horneta top… za suzu je brza cesta i od omisa pa do kante. Moze proc i dio preko tugara i srinjina alo onaj dio van naselja…. Nista naselja
P.S. Tip na pumpi u omisu mi je rekao da ce 15.06. , a trebali su 01.07. Ili sam krivo skontao pa je mislio 15.07. ali mislim da nisam.
 
Last edited:
Ovako je zanimljive, napetije, isčekivanje... ima motor crni vizir pa se slabo vidi kroz njega, probao sam. Mozda sa strane... za sad gujica😅🤣🤣
Bio sam prije par dan tuda, dobro je ali nije za ovaj motor. Za tdm top. S hornetom sam tuda picio cesto, i za horneta top… za suzu je brza cesta i od omisa pa do kante. Moze proc i dio preko tugara i srinjina alo onaj dio van naselja…. Nista naselja
P.S. Tip na pumpi u omisu mi je rekao da ce 15.06. , a trebali su 01.07. Ili sam krivo skontao pa je mislio 15.07. ali mislim da nisam.
je, za TDM-a ludilo cesta, pravo turisticka shema..😅
a sta se ceste tice, navodno im ona donja dionica nije u redu(ispod novoprobijenog tunela)..daj Boze da bude do 15.07.,ja bi i to potpisa..ja cu i sad za ST al s autom..da je bio lipsi dan, i da ima gostiju, nebi prije 23h..
 
  • Like
Reactions: b0du1