×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Naletio na ulje, pustila prednja. Tamo u Zrnovnici na onom zavoju kraj kamenoloma odma poslje restorana. Pa pripazite ako se mozda nije ocistilo do sada. Prvo sam mislio da mi je guma pustila ali po snimkama se cini kao da ima ulja.
 
Pozdrav svima... vidimo se kraj kante danas
P.S. Nizbrdica je mogu doc i ovi s talijanima
 
Last edited:
  • Like
Reactions: karet
Trebala bi biti otvorena nakon 1. srpnja ove godine.
Ne znam hoće li utjecati pad pokosa pred ulazom u tunelu u Zakučcu na otvaranje...
 
  • Like
Reactions: b0du1
51219811997_19c3d9b1ea_b.jpg
 
cesto ovuda idem, zena mi je na pola od tamo.. 😂
a danas se cilo popodne mislio u djir, al su kauc i klima pobijedili
 
Jesu otvorili cestu omis gata, zna li se sta? Mslm nisam vidio po vijestima nikakvo svecano otvaranje, Plenki ovo ono pa najvjerojatnije nisu ali pitam za svaki slucaj. Moze li se bar s biciklom ili pjeske proc?
 
Last edited:
Jesu otvorili cestu omis gata, zna li se sta? Mslm nisam vidio po vijestima nikakvo svecano otvaranje, Plenki ovo ono pa najvjerojatnije nisu ali pitam za svaki slucaj. Moze li se bar s biciklom ili pjeske proc?
Suska se da nece prije 15.07. ali ne zna niko nista. Brodice voze svako 10-15min priko Cetine tako da nije problem proc na drugu stranu, pustaju i bicikle na brod ako nije guzva. Pored drugog tunela te doceka bus i vozi do Prika tako da ne moras ic pjeske do Omisa.
 
  • Like
Reactions: b0du1
Suska se da nece prije 15.07. ali ne zna niko nista. Brodice voze svako 10-15min priko Cetine tako da nije problem proc na drugu stranu, pustaju i bicikle na brod ako nije guzva. Pored drugog tunela te doceka bus i vozi do Prika tako da ne moras ic pjeske do Omisa.
Jel pustaju motore na brod😅
Bio na brzu cestu zavrtit se na brzinu kad sam vidio guzvu i spustio se ovdje ispod mene do mora. 👍🏻
 
  • Like
Reactions: VR46 and pivko11
Najnovija obavijest:
Na sastanku sa Hrvatskim cestama obavješteni smo da se cesta Omiš - Zakučac otvara za sav promet 10.7. uz privremenu regulaciju prometa semaforima. Nakon desetak dana cesta će biti puštena u promet u cijelom profilu. Potpunog zatvaranja u budućnosti ne bi trebalo biti, osim na neko kratko vrijeme prilikom montiranja mosta preko Cetine.
 
  • Like
Reactions: alpine and b0du1
Dajte ljudi, ko sve ima nekoga u Općini da se provjeri šta je sa onin znakon za kameru posli rotora za Klis (a prije Lukoila) kad se ide put gori.

Ako ne uvatin zalet do prvog tunela nemogu nabrat priko 120 uzbrdo (jebiga, VStrom:mrgreen:), pa mi je bitno znat jeli ima kamera ili će bit :mrgreen:
 
nekoga je auto u Lokvi skinulo s motora..auto se okrecalo na prosirenju put ST preko pune trake..hitna je navodno odvela vozaca motora..zna li neko vise?
 
Nije ti tamo pametno, Neum-Ne um, nema uma. :unsure:
 
Dajte ljudi, ko sve ima nekoga u Općini da se provjeri šta je sa onin znakon za kameru posli rotora za Klis (a prije Lukoila) kad se ide put gori.

Ako ne uvatin zalet do prvog tunela nemogu nabrat priko 120 uzbrdo (jebiga, VStrom:mrgreen:), pa mi je bitno znat jeli ima kamera ili će bit :mrgreen:
Ne znam za kamere, ali šta se tiče brzine, stavi zub manje naprid i 2 više nazad i "nabrat" ćeš 150. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: bricksrheavy