×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Bilo mi dosadno jučer.

qmCKQaM.jpg


HUQEci6.jpg


r5GxNBU.jpg


VVIBSya.jpg


uoQfHiL.jpg


IqakCx9.jpg


Ulje nije hladno

fZe3TjE.jpg


Stavija sam je na njule, ali mislija sam je ostaviti sebi :D

4ESfm8w.jpg
Sta x fino izgleda bem ti ljebac.. tko ti je sic radia? Ja cu juricu poslati da ga se sredi u tom stilu.. top je
 
Donekle otoci su još "nevini" u dalmaciji ...bija sam nikidan po Hvaru u đir (trajekt 75kn za motor, auto je oko 300kn), još nije ni sezona počela, čuješ dicu kako govore po forski, mirno, lipo, čak i cijene nisu pretjerane, može se pojest i popit bez stresa...okupali se u kampu u Jelsi. Narušeno je tu dosta, ali puno manje od obale. nađe se mir i tišina i netaknuta obala.
Šolta je vrh i prista bi odma na staru ST kletvu mladim curama "Daboga te Šolta dopala!"
Ma sve islo u kurac. Jebate po braca bi obisa prije i vozija se po hladu, jel sve suma. Sad nema bora oko moje kuce, a bila je zadnja kuca po redu, i u sumi. Sad je medu prvima i u sumi betona. Stokaaa sve
 
  • Like
  • Wow
Reactions: triumf and Kesi
Evo ih na solti, taman idu u split. Traze me, a meni motor u splitu
 

Attachments

  • C0F18241-185D-4273-B414-0C3385C87B0F.jpeg
    C0F18241-185D-4273-B414-0C3385C87B0F.jpeg
    2.4 MB · Views: 0
  • Haha
Reactions: JosipS
probijam se danas kroz kolonu priko smokovika put ST, kad u retrovizoru spazih BMW, onaj R..prvo pomislio policija, pa se lipo montira u traku..kad dode do mene, vidim nije policija..pari ka da ima 300ccm..malo nesto posve..a na njemu neka djeva, bas u lipoj pozi, a tablica nazad priklopljena.. 😍
 
:oops: tvoji su radari jači od plenkijewih

Po opisu pari ka da je kćer nekog sa foruma 😄
palo mi i to na pamet, al nisam nista neukusno komentira..uostalom,i sam sam caca od 2 curice..
mislia sam da panduri imaju R1000, ne riskira mi se..😅
 
i da, alergican sam na krkane sta voze bmw(aute),pa po defaultu i taj osjecaj pribacujem i na ove na 2 kola..sorry
ps.pozdrav onom jutros u sivom x6, koji normalno ne zna da motor ispred ima prednost, i kojem nista ne znace pune crte.. 😂
 
probijam se danas kroz kolonu priko smokovika put ST, kad u retrovizoru spazih BMW, onaj R..prvo pomislio policija, pa se lipo montira u traku..kad dode do mene, vidim nije policija..pari ka da ima 300ccm..malo nesto posve..a na njemu neka djeva, bas u lipoj pozi, a tablica nazad priklopljena.. 😍
Vidia sam negdi na faceu tu ribicu.
Msm da vozi S1000RR.
 
i da, alergican sam na krkane sta voze bmw(aute),pa po defaultu i taj osjecaj pribacujem i na ove na 2 kola..sorry
ps.pozdrav onom jutros u sivom x6, koji normalno ne zna da motor ispred ima prednost, i kojem nista ne znace pune crte.. 😂
A šta preferiraš?
Mrcedes? :mrgreen:
 
je, 1000..isto je malo nepromisljena, nabija ga prvom izmedju auta a neznas ko pije ko placa kroz one 3 trake..vise joj je stil za stazu nego cestu.. 😂
uvik, ja sam gospodin i na cesti i pored iste..2 od 3 zeta voze bmw, tako da sam obavezno kontra
Srića da zetovi ne voze Merca, onda bi bia prisiljen bit' "krkan". :mrgreen:
 
Jesu otvorili cestu omis-gata u punom profilu… trebali su danas
 

Attachments

  • 99F4511B-F5E3-4D29-9D20-255FF0A85A7E.png
    99F4511B-F5E3-4D29-9D20-255FF0A85A7E.png
    403.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: xoox