×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

i bi Imotski.. 😂

Jesi ima sa sobom dovoljno perlica i privjesaka za ključeve sa trokrakom zvizdom za trampu sa domorocima? :)

jednom sam vidija pežoja sa IM registracijom i nakon objave u novinama sam primljen u royal geographic society
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06
3 sintisajzera
IMG-20210711-WA0003.jpg
 
Jesi ima sa sobom dovoljno perlica i privjesaka za ključeve sa trokrakom zvizdom za trampu sa domorocima? :)

jednom sam vidija pežoja sa IM registracijom i nakon objave u novinama sam primljen u royal geographic society
ovo prvo nisam uspio desifrirat, a ovo drugo vidjam svaki dan..😁
 
Ja san te sve razumija ali ne virujen da bi domorodce Imoćane iko uspija zajebat za perlice, prije bi reka da bi bilo obrnuto :mrgreen:
 
S ponistre s vidi Split🏊🏻‍♂️🏖☀️
 

Attachments

  • 918E4597-A543-4C75-89F5-FA38D329EA1F.jpeg
    918E4597-A543-4C75-89F5-FA38D329EA1F.jpeg
    1.2 MB · Views: 0
Kad prođem kroz Ljubitovicu, umisto resica, stavim po jednu reštu luka sa svake strane volana! Za jaki imunitet :mrgreen:!
 

Attachments

  • 20210801_123302.jpg
    20210801_123302.jpg
    2.8 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: b0du1
Ima li tema di nisi pita to isto? Javi se motoexpert iz st .
Sta si police counter za postove? :) Da mi nije hitno ne bi trazio, platio bi ne trazim mukte. Posalao sam upit u grupe blizu granice i Zagreb samo, mozda netko zna nekog prijevoznika ili je sam takav. Hval i tebi ali zvao sam ih prve, ne rade uvoz sa Italijom.
 
motoexpert uvozi samo iz Njemacke...ne hebe ni Italy...ni ostale... a i to je OK...
 
Sta si police counter za postove? :) Da mi nije hitno ne bi trazio, platio bi ne trazim mukte. Posalao sam upit u grupe blizu granice i Zagreb samo, mozda netko zna nekog prijevoznika ili je sam takav. Hval i tebi ali zvao sam ih prve, ne rade uvoz sa Italijom.
Svaku temu sto sam otvorio ti si pitao isto 🤣, sretno u trazenju svakako .