×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Jebeš sad bunbe, rašpe, rivolvere i kiseline, bitnije je da si ti sekiju reka da je retard, a on bija u pravu😂😂😂 koje ludio, ja bi se pokrija ušima, a ovi još udre filozofiju haha
Nisam nikome nista reka... nemoj mene mišat u nista, nece politika u moju butigu
 
Ajukurac😂
Nek se ti sa estrade jebu međusobno, nek nas puste na miru😂😂😂
 
Ajukurac😂
Nek se ti sa estrade jebu međusobno, nek nas puste na miru😂😂😂
Bonbardiraju svakodnevno u medijima
Ne mogu utec….
Nego reci ti meni di si bia u zadnje vrime u dir
Sta zena kaze….jel ti govori da uzmes stagod jace……
 
Sa motoron slabo, samo locco, zadnji 15 dana.
Puno san na terenu bija, a ovi vikend sa prijateljima autom u Slavoniju otpičija. Definitivno se tamo vraćam s motorom. Naravno, sa nekim jačim🙂Ženi je moped😂 dovoljan do kraja života, ja sam taj koji je problematičan...
 
Sa motoron slabo, samo locco, zadnji 15 dana.
Puno san na terenu bija, a ovi vikend sa prijateljima autom u Slavoniju otpičija. Definitivno se tamo vraćam s motorom. Naravno, sa nekim jačim🙂Ženi je moped😂 dovoljan do kraja života, ja sam taj koji je problematičan...
Uzmi dok je vrime……
 
Na staroj Kaštelanskoj cesti u Sućurcu, gdje se odvijaju radovi već par mjeseci, policija stoji pokraj semafora (auto u civilu) i hvata one koji prođu kroz crveno (koji požure i prođu kroz crveno i priključe se koloni da ne bi čekali sljedeće zeleno). Dođe plava kuverta za oko mjesec dana na adresu....
 
Na staroj Kaštelanskoj cesti u Sućurcu, gdje se odvijaju radovi već par mjeseci, policija stoji pokraj semafora (auto u civilu) i hvata one koji prođu kroz crveno (koji požure i prođu kroz crveno i priključe se koloni da ne bi čekali sljedeće zeleno). Dođe plava kuverta za oko mjesec dana na adresu....
Jel gotovo ono di je bia semafor prije aerodroma
Kad se skrene sa magistrale pa taman na staru cestu….odma je bia semafor.Skoro na raskrscu.pa uvk krkljanac
Vec nekoliko puta onda produzin do F1 pa onda doli i nazad do aerodroma
Na povrstku isto tako
 
Jel gotovo ono di je bia semafor prije aerodroma
Kad se skrene sa magistrale pa taman na staru cestu….odma je bia semafor.Skoro na raskrscu.pa uvk krkljanac
Vec nekoliko puta onda produzin do F1 pa onda doli i nazad do aerodroma
Na povrstku isto tako

Izgleda da je
Nema semafora oko misec dana
 
Moze li mi tko reci da li HPT dostavlja pakete i subotom??? Motor mi je na servisu u Splitu, dio ce najvjerojatnije doci sutra u Hrvatsku, biti u zoru u Splitu. Ili moram cekati ponedjeljak???