×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Pitanje za lokalnu ekipu - je li zavrsena rekonstrukcija ceste na potezu Duge Njive - Ravca (cesta Makarska - Vrgorac) ?
Prosle godine sam zalutao na komplet razrovanu cestu, pa me zanima je li to jos uvijek aktuelno ?

Obnovljeno, samo koliko čujem Ravča-Vrgorac je sad raskopano.

51672994758_9f3f0752f8_b.jpg



51671952087_97fccaa9c2_b.jpg
 
Proša san tu prošlu nedilju (Zagvozd-Vrgorac) vidija sve skupa 5 auta na cesti, sami radovi su par kilometara i ima mali zaobilazak prema Vrgorcu nakon ovog dijela šta je na slici (šta mi na kraju nije ni smetalo jer je zaobilazna cesta bila zavojitija :mrgreen: )

E, da, i kabela je bilo manje nego na slici iz članka pa ko misli ić skupit požurite dok nije nestalo :mrgreen:
 
Lijepo se angazovala policija po Makarskoj rivijeri… Jucer zasjeda kod Bacine, pa druga zasjeda kod Zaostroga, plus standardne kamere. Jos kisa padala…
Je li se smire sta radnim danima ? Da se pokusam provozati ko covjek ili je ovo postala standardna represija 24/7 ?
 
Lijepo se angazovala policija po Makarskoj rivijeri… Jucer zasjeda kod Bacine, pa druga zasjeda kod Zaostroga, plus standardne kamere. Jos kisa padala…
Je li se smire sta radnim danima ? Da se pokusam provozati ko covjek ili je ovo postala standardna represija 24/7 ?
Standarno, sve ih je vise,treba buđet punit preko sirotinje, jebali ih KRADEZE glasaci
 
Lijepo se angazovala policija po Makarskoj rivijeri… Jucer zasjeda kod Bacine, pa druga zasjeda kod Zaostroga, plus standardne kamere. Jos kisa padala…
Je li se smire sta radnim danima ? Da se pokusam provozati ko covjek ili je ovo postala standardna represija 24/7
Lijepo se angazovala policija po Makarskoj rivijeri… Jucer zasjeda kod Bacine, pa druga zasjeda kod Zaostroga, plus standardne kamere. Jos kisa padala…
Je li se smire sta radnim danima ? Da se pokusam provozati ko covjek ili je ovo postala standardna represija 24/7 ?
Pet-Ned ih uvijek ima više jer su akcije.
 
  • Like
Reactions: esso_sa
ADV - kad je glavni cilj đira ostvarit šta manju prosječnu potrošnju goriva :mrgreen:
 
Last edited:
Obrovac-Gračac, jedna od najdražih dionica (y) :mrgreen:
 

Attachments

  • edited_20220605_121437.jpg
    edited_20220605_121437.jpg
    539 KB · Views: 0
  • edited_20220605_121506.jpg
    edited_20220605_121506.jpg
    582 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Nero and Švabo