×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Brickowicz na proputovanju; Kantama svijeta :mrgreen:

edited_20220616_100542.jpg
 
Ova zadnja je reda radi, ne znan koji kurac ovo uopće slikavat kad sa gugla moš skinit 5x bolje slike ali eto :mrgreen:
 

Attachments

  • edited_20220616_141940.jpg
    edited_20220616_141940.jpg
    944.9 KB · Views: 0
  • edited_20220616_142011.jpg
    edited_20220616_142011.jpg
    605.1 KB · Views: 0
  • edited_20220616_142034.jpg
    edited_20220616_142034.jpg
    812.1 KB · Views: 0
Zakljucia san da triba ic u dir u 6 ujutro
Tako da do 10 si vec doma ili u lokalnom kaficu skinute opreme tako da tih 100-200 m do kuce mozes i u kratku majicu i kratke gace
 
Btw brdo motora na Kruznome toku od dogadanja dan prije pa nisan moga uparkisat Kraljicu na uobicajeno misto….
Ali nabasali smo na neke drage ljude…..tako da opet dobro……
 
Ako može netko pomoć bio bih zahvalan.
Planiram tjedan dana na Vis pa tjedan na Hvar/Korčulu.
Stavio sam nove angel gt i bojim se da bi ih mogao uništiti po makadamu jer ga Vis ima dosta.
Realno treba mi skuter od Splita pa dalje lako, tako da sam razmišljao ic autom pa ubacit skuter unutra za vozikat se po otoku, ili pazit na svaki kamenčić na otoku sa motorom.
Volio bih ic motorom ali bojim se da on nije za ovu turu ovaj puta tako da ni sam ne znam sta bi
 
  • Haha
Reactions: Nero
Ako može netko pomoć bio bih zahvalan.
Planiram tjedan dana na Vis pa tjedan na Hvar/Korčulu.
Stavio sam nove angel gt i bojim se da bi ih mogao uništiti po makadamu jer ga Vis ima dosta.
Realno treba mi skuter od Splita pa dalje lako, tako da sam razmišljao ic autom pa ubacit skuter unutra za vozikat se po otoku, ili pazit na svaki kamenčić na otoku sa motorom.
Volio bih ic motorom ali bojim se da on nije za ovu turu ovaj puta tako da ni sam ne znam sta bi
Ja san bia na Visu prije desetak god
Vis,Komiza,Spilja od najveceg sina naroda i narodnosti….nigdi makadama
Jedino ako ces po nekim zabitima…..
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Ja san bia na Visu prije desetak god
Vis,Komiza,Spilja od najveceg sina naroda i narodnosti….nigdi makadama
Jedino ako ces po nekim zabitima…..
Svašta... Kažu da se do dosta plaži može samo pješice (pretpostavljam radi lošeg puta ili puteljaka) a i ne znam gdje su ovi išli koji su se snimali po Visu vidim vidikovci i put makadama.
Druga opcija je bila doc tamo motorom pa iznajmit skuter ili imaju dnevne ture sa jeepom i quadovima za obilazak pa na taj način proći dobar dio "divljih" stazaotoka.
Nažalost vlak ZG-ST više ne vozi tako da ne mogu ic na tu opciju inače bi ubacio skuter, ali ako se može obići lijep dio otoka bez da si otkinem gume onda se ne bojim. U utorak navečer bi trebao krenut, pa bi prespavao negdje kod Zadra i ujutro trajekt u 11h jer mi se ne kreće u srijedu u 4-5h ali to ću još vidjet, a ne znam jos cime ni da idem 😂
 
Meni jedino vrijedno malo makadama je plaža Pritiščina i bunkeri za brodove od bivše vojske ali to je 10-tak km makadama sveukupno.
 
Zakljucia san da triba ic u dir u 6 ujutro
Tako da do 10 si vec doma ili u lokalnom kaficu skinute opreme tako da tih 100-200 m do kuce mozes i u kratku majicu i kratke gace
svaki litnji djir mi je u kratke gace i majicu, samo zato sta sam prirasta jaketu..😂
 
Meni jedino vrijedno malo makadama je plaža Pritiščina i bunkeri za brodove od bivše vojske ali to je 10-tak km makadama sveukupno.
To ne znam koliko puteva ima koje je vrijedno proc makadamom, nju sam bas gledao kao jedan primjer 3.5km makadama, sto je recimo puno za hodanje,Mala Travna isto toliko ima. Gledam po mapsu i satelitu pa pokušavam procijenit koliko će bit takvih puteva
Na braču sam išao samo jednom po takvom kamenju gdje inače idu quadovi i bila je guma"oštećena" iako mislim da ju opet nebi smjelo uništit kad ima puno mesa, to su više površinska oštećenja a ne dubinska.
Budem vjerojatno tamo nešto iznajmio za ove teže puteve, a po finom makadamu će proć Suza i dobro.
Ove godine se nisam praktički ništa vozio s motorom tako da mi ga žao ostavljat kući a otić na kraju skuterom, di neće motor budu noge prošle i to je to:mrgreen: