×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Bogami, u gadnu se ti avanturu upuštaš🤔
Ko preživi, pričat će.😎
 
  • Like
Reactions: vespinjo
ne znam koji motor voziš, al po tim makadamima ekipa vozi aute, bicikle i skutere, nisu to neke enduro staze... za obać Vis pusta komplikacija...ne treba to tako.
 
  • Like
Reactions: vespinjo and Nero
Dođeš motorom i po potrebi iznajmiš quad ili skuter na otoku. Po meni najbolja varijanta.
Mislim da je to najbolja kombinacija, imaju ture 4-5h gdje se prođe dosta toga tako da spojim 2u1...
ma nije stvar samog motora nego samo radi guma ali ne bude im ništa, na Braču sam išao po makadamu pa sam vidio dosta "oštećenja" ali to se potroši sve tako da nema frke... Hvala na savjetima (y) Startamo u srijedu oko 5h :cool:
 
Ekipa ...... ako neko ima VFR 800, šeste generacije ..... molio bi uslugu. Zanima me odgovara li mi položaj na njoj, točnije visina mjenjača.......ili bar neko ko je vozija Hornet 600 pa može kazat je li isti položaj.
Za probu plaćam cugu/čevape, ako triba i jedno i drugo. Dogovor na PM, molija bi. Živili.
 
Ekipa ...... ako neko ima VFR 800, šeste generacije ..... molio bi uslugu. Zanima me odgovara li mi položaj na njoj, točnije visina mjenjača.......ili bar neko ko je vozija Hornet 600 pa može kazat je li isti položaj.
Za probu plaćam cugu/čevape, ako triba i jedno i drugo. Dogovor na PM, molija bi. Živili.
Ali se ne može štelovat visina poluge mjenjača na njemu?
 
ful oprema je ok, al kad ožeže brate mili da bi sve u onu stvar...nikidan me uvatila neka sparina oko Podorljaka, bija san lin krenit uru ranije, kupa se...mislija san poludit, cidi se znoj iz jaja, ženi pa tlak, stali u Vikenda svukli sve sa sebe, kratke gaće i majica i lagano do doma... i još smo lipu boju dobili hahaha
 
  • Like
Reactions: vespinjo
ful oprema je ok, al kad ožeže brate mili da bi sve u onu stvar...nikidan me uvatila neka sparina oko Podorljaka, bija san lin krenit uru ranije, kupa se...mislija san poludit, cidi se znoj iz jaja, ženi pa tlak, stali u Vikenda svukli sve sa sebe, kratke gaće i majica i lagano do doma... i još smo lipu boju dobili hahaha
A jebiga…..
Daj da nikad ne triba……oprema….
 
  • Like
Reactions: JosipS
Malo po otoku, nismo trebali mijenjati gume.


52167224486_6a60a23f05_b.jpg


52167707940_983bcb4b74_b.jpg


52167707770_03b86f490d_b.jpg


52167707775_4153cd3181_b.jpg


52167708095_517a06cf54_b.jpg
 
Ima li koji šoltanin da napiše di se lipo okupati na šolti i di ima hlada na plaži.

😚